Showing the single result

 • -33%

  Fat Burner Drink

  1,199 ден 799 ден
  НОВ ДИЗАЈН | СОСТАВОТ И НАЧИНОТ НА УПОТРЕБАТА СЕ НЕПРОМЕНЕТИ
  10 ќесички – за 10 дневна употреба

  Вкусен манго напиток со термогенски ефект за фит и затегнато тело.

  Ја прави својата магија и за време на одмор!

  • Зголемете го согорувањето на мастите за 24%* неколку часа
  • Намалете го заморот и добијте голем поттик на енергија
  • Закрепнете од вашите тренинзи побрзо
  • Со 1000мг најчист Л-карнитин на пазарот
  * Ефектите на производот може да варираат помеѓу поединци и може да се разликуваат од опишаните на веб-страната.
  Додади во кошничка