Showing all 12 results

 • -30%

  3-in-1 Draining Drink

  999 ден 699 ден
  10 кесички | За 10-дневна употреба

  НОВА и подобрена формула за борба против задржувањето на водата, вишокот килограми и целулитот и поддршка на долгорочно губење на тежината. Само еден напиток со вкус на јагода дневно ќе ги исфрли токсините и ќе ве ослободи од надуеност!

  • 3 во 1 дејство: се бори против задржувањето на водата, поддржува губење на тежината, го намалува целулитот
  • Зголемува елиминација на вишокот вода за 27%*
  • 60%* намалување на надуеност и оток
  • 87%* од корисниците беа задоволни од резултатите
  • НОВ одличен вкус: јагода
  *Ефектите на производот може да варираат помеѓу поединци и може да се разликуваат од оние опишани на веб-страната
  Додади во кошничка
 • -40%

  Bedtime Collagen Slim

  1,499 ден 899 ден
  10 кесички | За 10-дневна употреба

  Запознајте го вашиот нов пријател пред спиење: 2-во-1 колагенски топач кој работи додека спиете!

  Исполнете го вашиот сон за убавина со овој револуционерен производ кој ја комбинира моќта на 2 производи во 1. Сега можете истовремено да ги поддржувате вашите цели за слабеење и анти-стареење.

  • Го забрзува согорувањето на мастите додека спиете
  • Ја зацврстува вашата кожа
  • Се бори против предвремено стареење
  • Го намалува изгледот на брчките
  • Ви помага да се борите со стресот
  • Содржи хидролизиран морски колаген со супериорен квалитет
  • Има клинички докажани ефекти за зацврстување на кожата
  • Со одличен вкус на јагода
  Додади во кошничка
 • -16%

  My Skinny Tea

  599 ден 499 ден
  20 ќесички – за 20 дневна употреба

  Чај кој помага во топењето на маснотиите и дава енергија. До совршена линија со само 1 чаша на ден.

  Едноставно до рамен стомак!


  Skinny Me Tea е сега My Skinny Tea – Состојките и сите придобивки на производот останаа исти, само името е сменето.
  Додади во кошничка
 • -38%

  Shape & Detox

  1,299 ден 799 ден
  10 кесички | За 10-дневна употреба

  Моќен 2-во-1 ефект – слабеење и детоксикација во еден пијалок! Со премиум состојки кои им помагаат на жените да се детоксифицираат и да согоруваат маснотии во проблематичните области.

  • 2-во-1 ефект: детоксикација на телото и согорување на маснотии
  • Со најчистиот зелен чај на пазарот за тројно согорување маснотии
  • 3 состојки (млечен трн, глуварче, артишок) за поддршка на 3 органи (црн дроб, црева, бубрези)
  • Го зајакнува метаболизмот
  • Ја подобрува целокупната благосостојба
  • Природен вкус на лимон
  • Природен и вегански
  Додади во кошничка
 • -25%

  Pure Me Tea

  599 ден 449 ден
  20 ќесички – за 20 дневна употреба

  Чај со специјална мешавина од билки што го ресетира телото и го чисти од токсини.

  Додади во кошничка
 • -28%

  Beauty Collagen Drink

  1,399 ден 999 ден

  Напиток со хидролизиран морски колаген за јаки нокти, густа коса и сјајна кожа

  Блескајте светло како дијамант!

  Прочитај повеќе
 • -50%

  Curcuma Caps

  1,599 ден 799 ден

  Најмоќниот екстракт од куркума на пазарот со витамин Д3 и корисни ефекти врз целото тело!

  Прочитај повеќе
 • -20%

  Daily Kick & Sleep Tight Tea

  999 ден 799 ден
  40 ќесички – за 20 дневна употреба

  Идеално дуо за утринско и вечерно стимулирање на метаболизмот и топење на маснотиите, за чистење на организмот, како  и за енергија во текот на денот и релаксирање навечер!

  Додади во кошничка
 • -30%

  Draining Drink

  999 ден 699 ден
  10 кесички – за 10 дневна употреба

  Известување!

  Draining Drink е сега 3-in-1 Draining Drink

  Кликнете ТУКА да дознаете повеќе за новата подобрена формула!


  Вкусен пијалок кој помага да се намали вишокот вода во вашето тело и помага да се ослободите од надуеност.

  Кажете збогум на надуеноста и стигнете побрзо до вашите посакувани резултати!

  Забрзајте го слабеењето и изгледајте видливо потенко за неколку дена! Збогувајте се со надуеност, тежина од вода и токсини со вкусниот пијалок од малина. 8 растителни состојки ќе ви помогнат да:

  • Изгубите 2.5 пати повеќе тежина*,
  • Зголемите елиминација на вишок вода во телото до 27%*,
  • Намалите оток и надуеност до 60%*,
  • Се намали целулитот
  • Се задржат минералите и поркај исфрлање вишокот вода
  * Ефектите на производот може да варираат помеѓу поединци и може да се разликуваат од опишаните на веб-страната.
  Додади во кошничка
 • -30%

  Night Burner Drink

  999 ден 699 ден
  10 ќесички – за 10 дневна употреба

  Вкусен пијалок кој помага во забрзување на согорувањето на мастите и го подобрува спиењето.

  Вкусен пијалок кој помага да се потисне вечерниот глад, ви овозможува да се опуштите и да стопите килограми додека спиете!

  • Ги спречува калориите да се претвораат во маснотии
  • Го поддржува вашиот главен орган што гори маснотии – црниот дроб
  • Го намалува вечерниот апетит – ви помага да се опуштите и да спиете мирно
  • Не содржи стимуланси за нарушување на вашиот сон

   

  Додади во кошничка
 • -25%

  Tummyccino

  799 ден 599 ден
  10 ќесички – за 10-дневна употреба
  Неодоливо кафе кое ќе ве наполни со енергија и ќе ви го потисне прекумерниот апетит во текот на целиот ден и неколкукратно ќе го забрза процесот на топење!

  Постигнете ги целите за слабеење и чувствувајте се како да сте на врвот на светот!

  Додади во кошничка
 • -33%

  Booty Tone

  1,199 ден 799 ден
  30 капсули – за 30 дневна употреба

  Капсули кои помагаат да се ре-програмираат масните клетки како би складирале помалку маснотии.

  Помага во спречување на складирање на маснотии во колковите за намалување на целулитот и оформување на вашиот задник!

  Додади во кошничка