Showing 1–12 of 13 results

 • -30%

  3-in-1 Draining Drink

  999 ден 699 ден
  10 кесички | За 10-дневна употреба

  НОВА и подобрена формула за борба против задржувањето на водата, вишокот килограми и целулитот и поддршка на долгорочно губење на тежината. Само еден напиток со вкус на јагода дневно ќе ги исфрли токсините и ќе ве ослободи од надуеност!

  • 3 во 1 дејство: се бори против задржувањето на водата, поддржува губење на тежината, го намалува целулитот
  • Зголемува елиминација на вишокот вода за 27%*
  • 60%* намалување на надуеност и оток
  • 87%* од корисниците беа задоволни од резултатите
  • НОВ одличен вкус: јагода
  *Ефектите на производот може да варираат помеѓу поединци и може да се разликуваат од оние опишани на веб-страната
  Додади во кошничка
 • -40%

  Bedtime Collagen Slim

  1,499 ден 899 ден
  10 кесички | За 10-дневна употреба

  Запознајте го вашиот нов пријател пред спиење: 2-во-1 колагенски топач кој работи додека спиете!

  Исполнете го вашиот сон за убавина со овој револуционерен производ кој ја комбинира моќта на 2 производи во 1. Сега можете истовремено да ги поддржувате вашите цели за слабеење и анти-стареење.

  • Го забрзува согорувањето на мастите додека спиете
  • Ја зацврстува вашата кожа
  • Се бори против предвремено стареење
  • Го намалува изгледот на брчките
  • Ви помага да се борите со стресот
  • Содржи хидролизиран морски колаген со супериорен квалитет
  • Има клинички докажани ефекти за зацврстување на кожата
  • Со одличен вкус на јагода
  Додади во кошничка
 • -16%

  My Skinny Tea

  599 ден 499 ден
  20 ќесички – за 20 дневна употреба

  Чај кој помага во топењето на маснотиите и дава енергија. До совршена линија со само 1 чаша на ден.

  Едноставно до рамен стомак!


  Skinny Me Tea е сега My Skinny Tea – Состојките и сите придобивки на производот останаа исти, само името е сменето.
  Додади во кошничка
 • -38%

  Shape & Detox

  1,299 ден 799 ден
  10 кесички | За 10-дневна употреба

  Моќен 2-во-1 ефект – слабеење и детоксикација во еден пијалок! Со премиум состојки кои им помагаат на жените да се детоксифицираат и да согоруваат маснотии во проблематичните области.

  • 2-во-1 ефект: детоксикација на телото и согорување на маснотии
  • Со најчистиот зелен чај на пазарот за тројно согорување маснотии
  • 3 состојки (млечен трн, глуварче, артишок) за поддршка на 3 органи (црн дроб, црева, бубрези)
  • Го зајакнува метаболизмот
  • Ја подобрува целокупната благосостојба
  • Природен вкус на лимон
  • Природен и вегански
  Додади во кошничка
 • -25%

  Slim Tummy Caps

  799 ден 599 ден
  60 капсули – за 30 дневна употреба

  Капсули кои го намалуваат чувството на глад и се грижат вашиот стомак да е повторно рамен.

  Побрзо до тенка линија без откажување!

  Ставете го вашиот апетит под контрола и кажете збогум на оние неодоливи вечерни желби за храна!

  • Со екстракт од Garcinia Cambogia за намалување на апетитот и ефективно слабеење
  • Го блокира го формирањето на нови маснотии
  • Го регулира нивото на шеќер во крвта и помага за помалку падови на шеќер
  • Го намалува заморот
  • Со додаден витамин Ц и хром
  Flat Tummy Caps е сега Slim Tummy Caps: Состојките и сите придобивки на производот останаа исти, само името е сменето.
  Додади во кошничка
 • -33%

  Carni Max Shots

  1,499 ден 999 ден
  10 ампули – за 10 дневна употреба

  Најбрзиот и најлесниот начин до телото од соништата! Моќните Л-карнитин “шотови” со 1000 мг најчист, швајцарски квалитет Л-карнитин Carnipure® – најдобри на пазарот за подобрување на физичките напори!

  Започнете го тренингот со 1000 мг квалитетен Л-карнитин – Carnipure®, кој помага да се намалат резервите на маснотии и ги подобрува ефектите од вежбањето.

  Повеќе енергија, подобра издржливост и обновување на мускулите!

  • Зајакнете и забрзајте го согорувањето на маснотиите
  • Зголемете го нивото на енергија
  • Зајакнете го ефектот на било кој тип на тренинг
  • Подобрете и забрзајте го опоравувањето по тренинг
  • Ампули со вкус на лимон, без кофеин, совршени за во движење, со само 8 kcal/ампула
  Додади во кошничка
 • -20%

  Daily Kick & Sleep Tight Tea

  999 ден 799 ден
  40 ќесички – за 20 дневна употреба

  Идеално дуо за утринско и вечерно стимулирање на метаболизмот и топење на маснотиите, за чистење на организмот, како  и за енергија во текот на денот и релаксирање навечер!

  Додади во кошничка
 • -30%

  Draining Drink

  999 ден 699 ден
  10 кесички – за 10 дневна употреба

  Известување!

  Draining Drink е сега 3-in-1 Draining Drink

  Кликнете ТУКА да дознаете повеќе за новата подобрена формула!


  Вкусен пијалок кој помага да се намали вишокот вода во вашето тело и помага да се ослободите од надуеност.

  Кажете збогум на надуеноста и стигнете побрзо до вашите посакувани резултати!

  Забрзајте го слабеењето и изгледајте видливо потенко за неколку дена! Збогувајте се со надуеност, тежина од вода и токсини со вкусниот пијалок од малина. 8 растителни состојки ќе ви помогнат да:

  • Изгубите 2.5 пати повеќе тежина*,
  • Зголемите елиминација на вишок вода во телото до 27%*,
  • Намалите оток и надуеност до 60%*,
  • Се намали целулитот
  • Се задржат минералите и поркај исфрлање вишокот вода
  * Ефектите на производот може да варираат помеѓу поединци и може да се разликуваат од опишаните на веб-страната.
  Додади во кошничка
 • -33%

  Fat Burner Drink

  1,199 ден 799 ден
  15 ќесички – за 15 дневна употреба

  Вкусен манго напиток со термогенски ефект за фит и затегнато тело.

  Ја прави својата магија и за време на одмор!

  • Зголемете го согорувањето на мастите за 24%* неколку часа
  • Намалете го заморот и добијте голем поттик на енергија
  • Закрепнете од вашите тренинзи побрзо
  • Со 1000мг најчист Л-карнитин на пазарот
  * Ефектите на производот може да варираат помеѓу поединци и може да се разликуваат од опишаните на веб-страната.
  Додади во кошничка
 • -30%

  Night Burner Drink

  999 ден 699 ден
  10 ќесички – за 10 дневна употреба

  Вкусен пијалок кој помага во забрзување на согорувањето на мастите и го подобрува спиењето.

  Вкусен пијалок кој помага да се потисне вечерниот глад, ви овозможува да се опуштите и да стопите килограми додека спиете!

  • Ги спречува калориите да се претвораат во маснотии
  • Го поддржува вашиот главен орган што гори маснотии – црниот дроб
  • Го намалува вечерниот апетит – ви помага да се опуштите и да спиете мирно
  • Не содржи стимуланси за нарушување на вашиот сон

   

  Додади во кошничка
 • -33%

  Shape Me Shake

  1,499 ден 999 ден
  15 дози – за 15 дневна употреба

  Протеински шејк од лешник за обликување на вашето тело и побрза регенерација после тренинг. Исто така, одличен е за меѓу оброците кога сакате нискокалорична ужина!

  • Комбинација на протеини со брзо и бавно варење
  • 15 гр протеини и само 105 kcal по порција
  • Високо ниво на диетални влакна: 5 g по порција
  • Со додаден Л-карнитин, зелено кафе и 11 есенцијални витамини!
  Додади во кошничка
 • -25%

  Tummyccino

  799 ден 599 ден
  10 ќесички – за 10-дневна употреба
  Неодоливо кафе кое ќе ве наполни со енергија и ќе ви го потисне прекумерниот апетит во текот на целиот ден и неколкукратно ќе го забрза процесот на топење!

  Постигнете ги целите за слабеење и чувствувајте се како да сте на врвот на светот!

  Додади во кошничка