Showing the single result

 • -33%

  Carni Max Shots

  1,499 ден 999 ден
  10 ампули – за 10 дневна употреба

  Започнете го тренингот со 1000 мг квалитетен Л-карнитин – Carnipure®, кој помага да се намалат резервите на маснотии и ги подобрува ефектите од вежбањето.

  Повеќе енергија, подобра издржливост и обновување на мускулите!

  Додади во кошничка