Showing the single result

 • -30%

  Draining Drink

  999 ден 699 ден
  10 ќесички – за 10 дневна употреба

  Вкусен пијалок кој помага да се намали вишокот вода во вашето тело и помага да се ослободите од надуеност.

  Кажете збогум на надуеноста и стигнете побрзо до вашите посакувани резултати!

  Забрзајте го слабеењето и изгледајте видливо потенко за неколку дена! Збогувајте се со надуеност, тежина од вода и токсини со вкусниот пијалок од малина. 8 растителни состојки ќе ви помогнат да:

  • Изгубите 2.5 пати повеќе тежина*,
  • Зголемите елиминација на вишок вода во телото до 27%*,
  • Намалите оток и надуеност до 60%*,
  • Се намали целулитот
  • Се задржат минералите и поркај исфрлање вишокот вода
  * Ефектите на производот може да варираат помеѓу поединци и може да се разликуваат од опишаните на веб-страната.
  Додади во кошничка