Showing the single result

 • -33%

  Carni Max Shots

  1,499 ден 999 ден
  10 ампули – за 10 дневна употреба

  Најбрзиот и најлесниот начин до телото од соништата! Моќните Л-карнитин “шотови” со 1000 мг најчист, швајцарски квалитет Л-карнитин Carnipure® – најдобри на пазарот за подобрување на физичките напори!

  Започнете го тренингот со 1000 мг квалитетен Л-карнитин – Carnipure®, кој помага да се намалат резервите на маснотии и ги подобрува ефектите од вежбањето.

  Повеќе енергија, подобра издржливост и обновување на мускулите!

  • Зајакнете и забрзајте го согорувањето на маснотиите
  • Зголемете го нивото на енергија
  • Зајакнете го ефектот на било кој тип на тренинг
  • Подобрете и забрзајте го опоравувањето по тренинг
  • Ампули со вкус на лимон, без кофеин, совршени за во движење, со само 8 kcal/ампула
  Додади во кошничка