Showing the single result

 • -33%

  Shape Me Shake

  1,499 ден 999 ден
  15 дози – за 15 дневна употреба

  Протеински шејк од лешник за обликување на вашето тело и побрза регенерација после тренинг. Исто така, одличен е за меѓу оброците кога сакате нискокалорична ужина!

  • Комбинација на протеини со брзо и бавно варење
  • 15 гр протеини и само 105 kcal по порција
  • Високо ниво на диетални влакна: 5 g по порција
  • Со додаден Л-карнитин, зелено кафе и 11 есенцијални витамини!
  Додади во кошничка