Showing the single result

 • -25%

  My Skinny Tea

  799 ден 599 ден

   

  20 кесички за чај | За 20-дневна употреба

  100% природен и функционален чај кој ви помага побрзо да ги постигнете целите за слабеење.

  • Помага во топењето на мастите
  • Помага во спречување на таложење маснотии
  • Го одржува вашето ниво на енергија
  • Го чисти вашето тело од токсини и го поддржува варењето
  • Одличен во лето како освежителен и вкусен ладен чај
  Додади во кошничка