-41%

10-ДНЕВЕН СТАРТ

2,398 ден 1,399 ден

Супер комбинација од 2 производи кои гарантираат зголемено согорување маснотии, намалена тежина од вода и видливи резултати за неколку дена!

  • Согорете 24%* повеќе масти
  • Намалете ја надуеноста и отокот за 60%
  • Забрзајте го вашиот метаболизам
  • Намалете ги килограмите побрзо

98 in stock

Compare
Category:

Опис

#TummyTox девојките ги обожаваат нашите производи!

Зачинете го денот со вкусен пијалок кој ги содржи сите природни состојки како што се јава чај и корен од сарсапарила кои помагаат да се елиминира вишокот вода од телото. Како резултат на тоа ќе изгледате и ќе се чувствувате подобро.

КАРОЛИНА

5/5

Со редовна употреба на TummyTox производите во комбинација со физичка актиност е многу полесно да се постигнат брзи резултати! Мојот стомак е целосно рамен, без вишок кожа дури ни по 2 бремености.

САНЕЛА

4.5/5

Првата промена ја забележав веднаш по првиот пијалок, бидејќи страдав од надуеност откако се породив. Сега се чувствувам одлично, полесно и посигурно.

СУЗАНА

5/5

СОВРШЕНИОТ ПАКЕТ ЗА СЛАБЕЕЊЕ

Со најчистиот л-карнитин на пазарот, отстранува вишок вода и маснотии 5 пати побрзо. Дали сте подготвени за слабеење, брзо?

20 минути вежбање ќе ви донесе резултати од 100-минутно вежбање

Термогенски топач кој ќе согорува 16% повеќе масти

5 пати побрзо слабеење

Согорува масти неколку часа после вежбање

Побрз метаболизам и повеќе енергија

Зголемена елиминација на вишокот вода и токсини од телото за 27%

Видливи резултати само по неколку дена

Го ублажува целулитот

КАКО ДЕЛУВА?

Бидете брзи и ефикасни кога станува збор за слабеење

Fat Burner Drink

Делува како активен согорувач на масти. Нежно (и природно) ќе ја подигне вашата основна температура што ќе согори многу дополнителни калории.

Содржи најчист Л-карнитин на пазарот кој ги користи резервите на маснотии на вашето тело како гориво. Со напитокот за согорување на маснотии можете да согорите до 16% повеќе масти и да изгубите 5 пати повеќе килограми за време на физичката активност.

3-IN-1 DRAINING DRINK

Содржи CactiNea™, патентирана состојка која убедила повеќе од 80% од своите корисници со своето дејство. Ќе ви помогне да елиминирате 27% од вишокот вода и токсини и исто така да го ублажите целулитот!

3-IN-1 Draining Drink е ефикасно средство против задржување на водата бидејќи е природен диуретик со неверојатни ефекти: отстранува 27%* од вишокот вода и токсини од телото, го намалува отокот за 60%* и го отстранува целулитот. Делува веќе по една недела!

КАКО ДА СЕ КОРИСТИ

Ден 1-10

НАУТРО

1 кесичка 3-IN-1 Draining Drink растворена во 0,5 литри вода

 

ПОПЛАДНЕ

1 кесичка Fat Burner Drink во 250мл вода после оброк

СОСТАВ И ИНФОРМАЦИИ

Препорачана деневна доза:

1 кесичка. 

Начин на употреба:

Растворете 1 кесичка во 500мл вода. Темелно промешајте за да ги растворите сите грутки. Пијте го наутро.

Предупредувања:

Ако сте преосетливи или алергични на која било од состојките на производот или користите лекови, консултирајте се со вашиот лекар пред употреба. Овој производ не се препорачува за бремени жени или доилки. Препорачаната дневна доза не треба да се надминува. Додатоците на исхрана не треба да се користат како замена за разновидна и урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Важна е разновидна и урамнотежена диета и здрав начин на живот. Да се чува надвор од дофат на деца.

Чување:

Да се чува на темно и суво место на температура под 25° C.

Состојки:

CactiNea™ [бодликава круша (Opuntia ficus-indica) овошен прав со 0,05% беталаини и 0,03% индикаксантин], Fibregum BG [гума акација (акација сенегал, акација сејал) со 90% растворливи диететски влакна], природен вкус на јагода, овошен прав од јагоди, магнезиум цитрат (магнезиум), екстракт од лист од јава чај (Orthosiphon stamineus Benth) со 2% потасиум, екстракт од лист од лепка (Galium aparine), екстракт од лист од артишок (Cynara scolymus) со 2,5% цинарин, регулатор на киселост: лимонска киселина, екстракт од лист од коприва (Urtica dioica) со 4% вкупни полифеноли, екстракт од корен од глуварче (Taraxacum officinale Webb) со 11% инулин, VinOgrape Plus [екстракт од грозје (Vitis vinifera L.) со 90% вкупни полифеноли и 18% OPC (содржи сулфур диоксид и сулфити > 10 мг/кг), засладувач: сукралоза.

Начин на употреба: 

Препорачана деневна доза е 1 кесичка. Растворете го со силно мешање во 250 мл вода. Темелно промешајте за да ги растворите сите грутки. Пијте го после оброк.

Предупредувања: 

Ако сте преосетливи или алергични на која било од состојките на производот или користите лекови, консултирајте се со вашиот лекар пред употреба. Овој производ не се препорачува за бремени жени или доилки.

Важно известување: 

Препорачаната дневна доза не треба да се надминува. додатоците на исхрана не треба да се користат како замена за разновидна и урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Важна е разновидна и урамнотежена диета и здрав начин на живот.

Складирање: 

Производот да се чува надвор од дофат на деца! Да се чува на темно и суво место на температура под 25° C.

Состојки:

Fibregum BG [гума акација (акација сенегал, акација сејал) со 90% растворливи диететски влакна], Carnipure® тартарат [Л-карнитин Л-тартрат], екстракт од лист од јерба мате (llex paraguariensis A. St. Hil.) со 8% кофеин, екстракт од семе од гварана (Паулинија Купана) со 10% кофеин, природен вкус на манго, никотинамид (ниацин), регулатор на киселост: лимонска киселина, засладувач: сукралоза.