-48%

20-Дневно Согорување

3,097 ден 1,598 ден

ПРОМОТИВНО САМО ДО 31.09

2x Fat Burner Drink + подарок My Skinny Tea!

Ефикасно 20-дневно согорување со комбинација од напитокот Fat Burner Drink и чајот My Skinny Tea:

  • Забрзано согорување на мастите.
  • Зајакнување и забрзување на метаболизмот.
  • Повеќе енергија!

121 in stock

Compare
Category:

Опис

20-Дневно Согорување!

Ви треба ефикасно решение за пократко време? Комбинацијата Fat Burner Drink и My Skinny Tea може да ви помогне!

КАКО ДЕЛУВА?

Пакетот се состои од два фантастични производи кои ги содржат сите природни состојки кои брзо ќе ги согорат мастите, ќе го забрзаат метаболизмот и ќе ви помогнат да ја достигнете вашата идеална форма на тело!

Fat Burner Drink природно ја зголемува вашата внатрешна температура и го забрзува согорувањето на мастите.

 

Содржи најчиста форма на Л-Карнитин во светот, кој користи складирани масти како прв извор на енергија. Со Fat Burner Drink, ќе согорите повеќе маснотии додека се движите и ќе ја зголемите стапката на губење на тежината.

  

My Skinny Tea помага во согорувањето на мастите и го тонизира телото. Содржи мешавина од билки и овошја кои помагаат да се забрза согорувањето на мастите и да се зајакне метаболизмот. My Skinny Tea ќе биде вашиот нов сојузник во потрагата по тоа тело од соништата.  

MY SKINNY TEA

Помага во забрзување на процесот на согорување на мастите
Го успорува создавањето на нови масти
Го одржува нивото на енергија, дури и кога губите тежина
Ги отстранува токсините кои го забавуваат вашето слабеење
Вкусот е одличен!

FAT BURNER DRINK

Го забрзува согорувањето на мастите поради неговото термогено дејство
Ги согорува мастите таму каде што е важно
Го зајакнува метаболизмот и го подига нивото на енергија
Кратките тренинзи ги носат резултатите од долгите тренинзи
Согорува калории неколку часа по вежбањето, кога веќе седите пред телевизор или компјутер
Содржи екстракти од гуарана, папаја, зелени mate листови, како и л-карнитин

КАКО ДА СЕ КОРИСТИ ПАКЕТОТ:

ДЕН 1-20

НАУТРО

– 1 ќесичка My Skinny Tea пред или после појадок

ПОПЛАДНЕ

– 1 ќесичка Fat Burner Drink после ручек или 1 ќесичка пред тренинг доколку сте физички активни

СОСТАВ И ИНФОРМАЦИИ

Начин на употреба: 

Препорачана деневна доза е 1 кесичка. Растворете го со силно мешање во 250 мл вода. Темелно промешајте за да ги растворите сите грутки. Пијте го после оброк.

Предупредувања: 

Ако сте преосетливи или алергични на која било од состојките на производот или користите лекови, консултирајте се со вашиот лекар пред употреба. Овој производ не се препорачува за бремени жени или доилки.

Важно известување: 

Препорачаната дневна доза не треба да се надминува. додатоците на исхрана не треба да се користат како замена за разновидна и урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Важна е разновидна и урамнотежена диета и здрав начин на живот.

Складирање: 

Производот да се чува надвор од дофат на деца! Да се чува на темно и суво место на температура под 25° C.

Состојки:

Fibregum BG [гума акација (акација сенегал, акација сејал) со 90% растворливи диететски влакна], Carnipure® тартарат [Л-карнитин Л-тартрат], екстракт од лист од јерба мате (llex paraguariensis A. St. Hil.) со 8% кофеин, екстракт од семе од гварана (Паулинија Купана) со 10% кофеин, природен вкус на манго, никотинамид (ниацин), регулатор на киселост: лимонска киселина, засладувач: сукралоза.

СОСТОЈКИ

Пу-ерх чај (30%), билка од луцерн (25%), корен од будрок (20%), слатко овошје од анасон (15%), бозел (10%).

КОРИСТЕТЕ

Никогаш не користете врела вода за чај TummyTox! Истурете свежа топла вода (70-80°C) врз кесичката за чај и сварете 5 минути. Препорачуваме да користите една кесичка чај за секоја чаша.

СКЛАДИРАЊЕ

Да се чува на суво место на собна температура.