-44%

20-денвен Експрес

3,597 ден 1,999 ден

20-дневен пакет


Совршена комбинација на производи кои ќе ви помогнат да изгубите тежина за кратко време: борба против задржувањето на водата, надуеноста и целулитот и согорувајте маснотии преку ноќ!

  • 2 бестселери за слабеење во 1 пакување: омилениот природен дренажен пијалок на нашите клиенти и вкусен согорувач на маснотии во текот на ноќта.
  • Совршен за брзо слабеење: го чисти телото од токсини и елиминира вишок течности.
  • Го намалува отокот до 60%* и ја ограничува појавата на целулит.
  • Го стимулира согорувањето на мастите во текот на ноќта.
  • Ви помага да спиете подобро и да го држите апетитот под контрола во текот на вечерта.
*Ефектите на производот може да варираат помеѓу поединци и може да се разликуваат од оние опишани на веб-страната.
Compare
Category:

Опис

#TummyTox девојките ги обожаваат нашите производи!

Брзо слабеење не е невозможно со правилен пристап!

Дали навистина сакате да изгубите тежина, но ви недостасува енергија и мотивација затоа што едноставно не можете да видите конкретни резултати, и покрај сите ваши напори и добра волја?


Тогаш дефинитивно не треба да го пропуштите овој пакет, бидејќи е создаден специјално за сите жени во иста ситуација како вас! Пакетот 20-дневно експресно слабеење е идеално решение за брзо ослободување од првите вишок килограми и подготовка на вашето тело за следните чекори на вашето патување за слабеење.

Едноставно не можете да изгубите тежина и не знаете зошто?

Можеби причината е тоа што сте наталожиле премногу токсини во телото! Дали знаевте дека колку повеќе токсини имате во вашето тело, толку повеќе масти се складираат во обид да го исчистите вашето тело и да му дозволите на лимфниот систем да функционира нормално?

Верувајте ни, оваа ситуација не е невообичаена! На крајот на краиштата, секој ден сме изложени на голем број токсини, кои се наоѓаат речиси насекаде: во храната и пијалоците, во атмосферата, во козметиката и во производите за чистење во домаќинството. Сега разбирате зошто може да биде неверојатно лесно да се преоптоварите!

Затоа е толку важно да му помогнете на вашето тело да се исчисти, особено ако вашата цел е да се ослободите од тие досадни вишок килограми!

20-дневното експресно слабеење може да биде откритието што ви треба!

Најпопуларниот пијалок за дренажа + вкусниот ноќен пијалок што согорува маснотии = совршена комбинација за слабеење!

Промовира губење на тежината.

Го прочистува телото од токсини кои спречуваат губење на тежина.

Ја намалува појавата на целулит.

Ја намалува надуеноста до 60%*.

Го стимулира согорувањето на мастите во текот на ноќта.

Промовира здраво варење.

Помага да се опуштите и да имате помирен сон.

Се грижи за здравјето на црниот дроб.

*Ефектите на производот може да варираат од личност до личност и може да се разликуваат од оние наведени на веб-страната.

Откријте ги придобивките од овие два неверојатни пијалоци!

3-IN-1 DRAINING DRINK - ПРИРОДНИОТ ПИЈАЛОК ЗА ДРЕНАЖА

Дали знаевте дека задржувањето на водата често стои зад тоа бескрајно чувство на надуеност и тешкотии при губење на тежината? Но, време е да ги заборавите деновите на очајување пред огледалото, бидејќи можеби сте го нашле решението што го баравте: Draining Drink!

Благодарение на неговиот состав од внимателно одбрани природни состојки, овој неверојатен и високо ефикасен напиток за дренажа е во состојба да го стимулира лимфниот систем за да елиминира вишок вода и токсини од телото, да се збогува со задржувањето на водата и да ви помогне конечно да почнете да губите тежина!

Уште повеќе, пијалокот 3-во-1 Draining Drink има одличен вкус на јагода, што го олеснува исполнувањето на вашата дневна квота за внес на течности, дури и ако не сте навикнати да пиете многу!

NIGHT BURNER DRINK - TOпач КОЈ помага ДА согорите повеќе ДОДЕКА СПИЕТЕ!

Бели ноќи, непроспиени ноќи, немир во нозете, лошо варење... Зарем не сте уморни да поминувате низ оваа искушение секој ден? Но, добрата вест е дека НЕ МОРА бидејќи конечно можете да ги свртите работите со Night Burner Drink!

Овој пијалок не само што ги согорува мастите поефикасно додека спиете благодарение на моќта на Гарсинија Камбоџа, туку ви помага и да го држите апетитот под контрола навечер, го релаксира вашиот ум и тело и го промовира спиењето, така што побрзо заспивате и се одморате доволно.

После се, на уморното тело му е исклучително тешко да го активира процесот на согорување маснотии. Затоа е важно да имате квалитетен сон за да ви помогне да ги изгубите првите неколку вишок килограми

КАКО ДА СЕ КОРИСТИ

Ден 1-10

НАУТРО

1 кесичка 3-IN-1 Draining Drink растворена во 0,5 литри вода

 

НАВЕЧЕР

1 кесичка Night Burner Drink пред спиење во 250мл вода

Ден 11-20

НАУТРО

1 кесичка 3-IN-1 Draining Drink растворена во 0,5 литри вода

СОСТАВ И ИНФОРМАЦИИ

Препорачана деневна доза:

1 кесичка. 

 

Начин на употреба:

Растворете 1 кесичка во 500мл вода. Темелно промешајте за да ги растворите сите грутки. Пијте го наутро.

 

Предупредувања:

Ако сте преосетливи или алергични на која било од состојките на производот или користите лекови, консултирајте се со вашиот лекар пред употреба. Овој производ не се препорачува за бремени жени или доилки. Препорачаната дневна доза не треба да се надминува. Додатоците на исхрана не треба да се користат како замена за разновидна и урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Важна е разновидна и урамнотежена диета и здрав начин на живот. Да се чува надвор од дофат на деца.

 

Чување:

Да се чува на темно и суво место на температура под 25° C.

 

Состојки:

CactiNea™™ [бодликава круша (Opuntia ficus-indica (L.)) овошен прав со 0,05% беталаини и 0,03% индикаксантин] 2000 мг, гума од багрем (Acacia seyal Delile) со 90% растворливи диететски влакна 1325 мг (растворливи диететски влакна 1192,5 мг), природна арома, овошен прав од јагоди, магнезиум цитрат (магнезиум 60 мг – 16%*), екстракт од лист од лепка (Galium aparineL.) 335мг, артишок (Cynaras ) L.) екстракт од лист со 2,5% цинарин 270 мг, регулатор на киселост: лимонска киселина, екстракт од цвет од хибискус (Hibiscus sab-dariffa L.) со 10% полифеноли 125 мг, екстракт од лист од коприва (Urtica dioica L.) со 4% вкупни полифеноли 100 мг, природна арома на бел чај, екстракт од корен од глуварче (Taraxacum officinale Webb) со 11% инулин 80 мг, VinOgrape™ Plus [екстракт од грозје (Vitis vinifera L.) со 90% вкупни полифеноли и 18% OPC (содржи сулфур диоксид и сулфити > 10 мг/кг)] 34 mg, засладувач:

сукралоза.

*референтни вредности на хранливи материи

Препорачана деневна доза:

1 кесичка. 

 

Начин на употреба:

Растворете го со силно мешање во 250 мл вода. Темелно промешајте за да ги растворите сите грутки. Пијте го пред спиење.

 

Предупредувања:

Ако сте преосетливи или алергични на која било од состојките на производот или користите лекови, консултирајте се со вашиот лекар пред употреба. Овој производ не се препорачува за бремени жени или доилки. Препорачаната дневна доза не треба да се надминува. Додатоците на исхрана не треба да се користат како замена за разновидна и урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Важна е разновидна и урамнотежена диета и здрав начин на живот. Да се чува надвор од дофат на деца.

 

Чување:

Да се чува на темно и суво место на температура под 25° C.

 

Состојки:

inavea™ ORIGINAL [aкација гума (Acacia senegal) со 90% растворливи диетални влакна], природна арома на зелен лимон (лајм), екстракт од овошен гарсинија (Garcinia cambogia (Gaertn.) Desr.) со 60% хидроксицитрична киселина, VitaCholine® [холин битартрат], екстракт од лисја од мелем со лимон (Melissa officinalis L.) е со 15% хидроксицинаминска киселина и 7% росмаринска киселина, екстракт од овошје од рогач (Ceratonia siliqua L.), Ester-C© [калциум L-аскорбат (витамин Ц)], екстракт од корен од цикорија (Cichorium intybus L.) со 20% инулин, регулатор на кислеот: лимонска киселина, засладувач: сукралоза, пиридоксин хидрохлорид (витамин Б6).