-40%

30 дневен пакет против надуеност и целулит

4,196 ден 2,517 ден

30 дневен пакет кој ќе ви помогне да се ослободите од надуеснота, вишокот вода и најголемиот непријател на жената – целулитот за само 1 месец!

Compare

Опис

30 дневен пакет кој содржи 3 кутии 3-in-1 Draining Draining за исфрлање на вишокот вода и намалување на надуеноста и Booty Tone капсули кои ќе го намалат целулитот и затегнат вашиот задник за само 1 месец!

3-in-1 Draining Drink – Вкусен пијалок кој помага да се намали вишокот вода во вашето тело и помага да се ослободите од надуеност

✅Го забрзува слабеењето

✅Помага за побрза елиминација на вишокот вода и токсини

✅Помага во намалување на отокот и надуеноста

✅Помага во намалување на целулитот

✅Ја зголемува функцијата на црниот дроб и го подобрува варењето на храната

✅Му помага на телото да ги задржи минералите и покрај елиминацијата на вишокот вода

КАКО ДЕЛУВА?

Може да ја изгубите целата тежина на светот, а сепак да не изгледате тенко. ЗОШТО? Задржување на вишок вода. Вишокот вода во вашето тело може да направи вашето лице и стомак да изгледаат подуено.

И покрај диетите и вежбањето; надуеност во стомакот може да не исчезне. Дополнителната тежина за која може да верувате дека е тврдоглава маст може да биде вишок вода! Кога ткивата на телото се преплавени со вишок вода, пиењето 3-in-1 Draining Drink е како да инсталирате чешма и да го отворите вентилот. Какво олеснување!

Целулит, отечени глуждови, подуено лице и чувство на тешки нозе се знаци дека лимфниот систем може да има проблем со задржување на водата со што процесот на слабеење може драстично да се забави.

3-in-1 Draining Drink помага да се намали задржувањето на водата благодарение на патентираната состојка Cacti-Nea, која има силни диуретични ефекти и може да помогне во подобрување на функционирањето на лимфниот систем и помага да се ослободите од вишокот вода.

Покрај тоа, тој е дизајниран за чистење на телото од токсини, истовремено обезбедувајќи олеснување на црниот дроб и подобрување на варењето на храната.

Booty Tone – капсули кои  спречуваат складирање на маснотии во колковите и помагаат за оформување на вашиот задник и за намалување на целулитот!

✅ ќе го стимулирате адипонектин – т.н. „ хормон за слабеење“

✅ ќе го постигнете задникот од соништата

✅ ќе стопите сантиметри од бутовите – нашата тест група објави одлични резултати!

✅ природно ќе го ограничите апетитот

✅ ќе согорите повеќе калории

КАКО ФУНКЦИОНИРА?

Ние го дизајниравме овој производ за да ви помогнеме да ги зајакнете напорите за согорување на маснотиите! И не само тоа, ние направивме нешто што исто така ќе им помогне на масните клетки да складираат помалку маснотии! Како? Со стимулирање на „хормонот за слабеење “ – адипонектин!

Booty Tone е напреден топач кој ќе ви помогне да согорите повеќе калории од било кога. Комбиниравме патентиран екстракт од сок од црвен портокал, патентиран екстракт од зелен чај со кофеин, капсаицин од пиперка и витамин Б6 – и воодушевени сме од резултатите! Со помош на оваа магична формула, нашата тест група изгуби сантиметри од бутовите!

Вежбањето е плус!

Додадете вежбање во вашата рутина и ќе добиете дефиниран задник и порамен стомак побрзо и поефективно.