-45%

30 дневен пакет за деноноќно забрзан метаболизам и подобар сон

3,996 ден 2,197 ден

30 дневен пакет за забрзување на метаболизмот во текот на денот и ноќта, намалување на апетитот во вечерните часови и за подобар сон!

Compare

Опис

30 дневен пакет кој содржи тандем чаеви Daily Kick и Sleep Tight кои даваат енергија и го забрзуваат метаболизмот во текот на денот и ноќта, и 3 пијалоци Night Burner кои помагаат за заспивање и за топење масти додека спиете!

 

Daily Kick Tea & Sleep Tight Tea – Потребното дуо за стимулирање на метаболизмот и топење на маснотиите, за чистење на организмот и енергија во текот на денот и релаксирање навечер!

✅Отстранува надуеност

✅Помага да се елиминираат токсините од телото

✅Дава повеќе енергија и помага при вежбање

✅Помага да се постигне рамен стомак и да се намали обемот на колкот

✅Релаксира пред спиење и овозможува побрз сон

✅Можат да пијат трудници и доилки

КАКО ДЕЛУВА?

Со пакетот чај TummyTox ќе бидете подготвени за нов почеток. Билните чаеви ќе го зајакнат вашиот метаболизам, исфрлаат токсини од вашето тело и поттикнат топење на вишокот маснотии.

Daily Kick Tea

Чај со кој ќе ги користите вашите сопствени масни наслаги за енергија.

Мешавината од Лисја од зелен чај, лисја од коприва, билка од глуварче, анасон семиња и ким ви дава енергија, ја намалува подуеноста и го започнува метаболизмот. Дозволете Daily Kick Tea да стане дел од вашиот секојдневен утрински ритуал.

Sleep Tight Tea

Чај кој ви помага за подобар сон и воедено го чисти вашето тело додека спиете.

Супер состојките (кора од портокал, нане, лимонова трева, лисја од маточина и хоп) ќе му помогнат на вашето тело да се одмори, прочисти и регенерира во текот на ноќта и да ве подготви за нов ден – без стрес.

 

Night Burner Drink – неодолив пијалок кој помага за забрзување на согорувањето на мастите, го подобрува спиењето но и да го намалува апетитот доцна во ноќта!

✅Помага во забрзување на природниот процес на согорување на маснотиите

✅Помага да се намали гладта во вечерните часови

✅Помага при ноќно обновување на црниот дроб и го стимулира варењето

✅Не го нарушува сонот, помага за релаксација и го подобрува спиењето

КАКО ФУНКЦИОНИРА?

Гарцинија Камбоџа помага на телото да се ослбоди од вишокот килограми побрзо!

Night Burner INTENSE содржи 800 мг чиста Гарцинија Камбоџа, што помага при намалување на гладот, согорува повеќе маснотии и помага да ги стопите вишокот килограми побрзо!

Овој вкусен пијалок помогна и во подобрување на спиењето. Докажано е дека длабокиот сон има корисни ефекти врз природното слабеење, не само затоа што добро одмореното тело согорува маснотии полесно, туку затоа што луѓето кои имаат квалитетен сон избираат помалку калорични јадења.

Со овој пијалок можете да ја намалите гладта во текот на ноќта и желбата да се упатите кон фрижидерот. Без грицки доцна во ноќта, полесно ќе заспиете, но што е уште повеќе, нема да ги саботирате сите ваши дневни напори за слабеење.

Night Burner Drink исто така ќе ви помогне да се грижите за црниот дроб. Црниот дроб му помага на метаболизамот при согорување на маснотиите. Последиците од преоптоварен црн дроб кој не е во состојба добро да ги изврши сите свои задачи се манифестираат на нашите тела порано отколку подоцна. Според најновите студии, околу 40% од популацијата страда од замастен црн дроб – последователниот пораст на дебелината секако не е случајност.

Night Burner Drink со одличен вкус на лајм ќе ви помогне да го намалите вашиот вечерен апетит, ќе ви помогне да спиете подобро и да согорувате повеќе маснотии!