-42%

BEACH BODY

5,894 ден 3,399 ден

Пакетот има се што ви треба за телото од соништата што отсекогаш сте го посакувале! Содржи 4 од нашите најдобри додатоци + Booty Band и шејкер, кои ќе ви помогне да го обликувате вашиот живот:

 • Намалете го апетитот и гладот
 • Детоксирајте го вашето тело
 • Забрзајте го согорувањето на мастите
 • Спречете формирање на нови масти
 • Изградете ги и тонирајте ги вашите мускули
 • Booty Band со висока отпорност за обликување на вашите најдобри делови
 • Шејкер за мешање на вашите пијалоци и шејкови
Compare
Category:

Опис

СОВРШЕНИОТ ПАКЕТ ЗА ТАА СОВРШЕНА ТРАНСФОРМАЦИЈА!

Комбинирајте се што ви треба за да ги елиминирате мастите, да го тонирате вашето тело и да го одржите нивото на енергија високо. За повеќе губење на тежината, подобро варење и општа благосостојба.

СОВРШЕНИОТ ПАКЕТ ЗА ТАА СОВРШЕНА ТРАНСФОРМАЦИЈА!

Комбинирајте се што ви треба за да ги елиминирате мастите, да го тонирате вашето тело и да го одржите нивото на енергија високо. За повеќе губење на тежината, подобро варење и општа благосостојба.

КАКО ДЕЛУВА?

Пакетот е совршена комбинација која ви носи брзи резултати.

 

Slim Tummy Caps се природен додаток на храна со Гарсинија Камбоџа кои го потиснуваат вашиот апетит и помагаат да се спречи формирање на нови масти.

Fat Burner Drink помага во согорувањето на мастите и калориите. Овој активен согорувач на маснотии незначително ја зголемуваат вашата внатрешна температура и го зголемуваат согорувањето на маснотиите, а истовремено го тераат вашето тело да ги користи мастите како прв извор на енергија

Мешавината од овошни плодови, билки и активни состојки во My Skinny Tea ви помага да согорувате масти побрзо, да го забрзате метаболизмот и да го детоксицирате телото.

Shake Me Shake содржи протеин од сурутка, казеин, има многу влакна, има 11 витамини, екстракт од зелено кафе, Л-карнитин и многу повеќе! Тоа ќе ве одржува со енергија, ќе ги нахрани вашите мускули и ќе делува како одлична замена за ужина кога сакате нешто благо.

 

Booty Band е висококвалитетна отпорна лента направена од специјална ткаенина која нема да се истегне надвор од форма. Користете го за да го изградите вашиот задник, да ги тонирате нозете и да ги обликувате бутовите!

Клинички докажани ефекти *

 • Го подобрува соодносот помеѓу маснотиите и мускулите, за убаво обликувано тело
 • 20-минутниот тренинг ги носи резултатите од 100-минутниот тренинг
 • Согорува 16% повеќе масти при секоја физичка активност
 • За 5 пати поголемо губење на тежината
 • Согорува масти 4 часа по консумирањето
 • Го забрзува метаболизмот и работи дури и додека се одмарате.

КАКО ДА СЕ КОРИСТИ ПАКЕТОТ:

НАУТРО:

– 1 Slim Tummy капсула пред појадок 

– 1 кесичка My Skinny Tea после појадок

ПРЕД ВЕЖБАЊЕ ИЛИ ПОСЛЕ РУЧЕК:

– 1 кесичка Fat Burner Drink секој втор ден

 

НАУТРО:

– 1 доза Shape Me Shake

ПОПЛАДНЕ:

– 1 Slim Tummy капсула пред ручеk

СОСТАВ И ИНФОРМАЦИИ

Начин на употреба: 

Препорачана деневна доза е 1 кесичка. Растворете го со силно мешање во 250 мл вода. Темелно промешајте за да ги растворите сите грутки. Пијте го после оброк.

 

Предупредувања: 

Ако сте преосетливи или алергични на која било од состојките на производот или користите лекови, консултирајте се со вашиот лекар пред употреба. Овој производ не се препорачува за бремени жени или доилки.

 

Важно известување: 

Препорачаната дневна доза не треба да се надминува. додатоците на исхрана не треба да се користат како замена за разновидна и урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Важна е разновидна и урамнотежена диета и здрав начин на живот.

 

Складирање: 

Производот да се чува надвор од дофат на деца! Да се чува на темно и суво место на температура под 25° C.

 

Состојки:

Fibregum BG [гума акација (акација сенегал, акација сејал) со 90% растворливи диететски влакна], Carnipure® тартарат [Л-карнитин Л-тартрат], екстракт од лист од јерба мате (llex paraguariensis A. St. Hil.) со 8% кофеин, екстракт од семе од гварана (Паулинија Купана) со 10% кофеин, природен вкус на манго, никотинамид (ниацин), регулатор на киселост: лимонска киселина, засладувач: сукралоза.

Препорачана дневна доза: 

1 капсула 

Начин на употреба:

1 капсула 30 минути пред оброк со чаша вода.

Предупредувања:

Ако сте преосетливи или алергични на која било од состојките во производот или користите лекови, консултирајте се со вашиот лекар пред употреба. Овој производ не се препорачува за бремени жени и доилки. Препорачаната дневна доза не треба да се надминува. Додатоците на исхрана не треба да се користат како замена за разновидна и урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Важна е разновидна и урамнотежена диета и здрав начин на живот. Чување: Да се чува на темно и суво место на температура под 25° C.

Состојки:

ACTIGAR® DC60 [Гарсинија (Garcinia cambogia (Gaertn.) Desr.) овошје екстракт со 60% хидроксицитрична киселина], капсула школка (структура): хипромелоза, L-аскорбинска киселина (витамин Ц), средство за стврднување: гума од багрем, никотинамид (ниацин), средство против стврднување: магнезиумови соли на масни киселини, хром пиколинат (хром).

Начин на употреба: Додадете 1 лажичка (30 гр во прав) и 300 ml вода во шејкер и протресете 40 секунди.

Предупредувања: Ако сте преосетливи или алергични на која било од состојките на производот или користите лекови, консултирајте се со вашиот лекар пред употреба. Овој производ не се препорачува за бремени жени или доилки.

Важно известување: Препорачаната дневна доза не треба да се надминува. додатоците на исхрана не треба да се користат како замена за разновидна и урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Важна е разновидна и урамнотежена диета и здрав начин на живот.

Складирање: Производот да се чува надвор од дофат на деца! Да се чува на темно и суво место на температура под 25° C.

Состојки: (во една порција од 30g): концентрат на протеини од сурутка 56,5%; инулин 15,6%; калциум казеинат (содржи млеко) 9%; малтодекстрин 5,3%; какао во прав со намалени маснотии; згуснувач: целулозна гума; Л-карнитин L-таратрат (Л-карнитин 0,7%); емулгатор: лецитини (соја); ароми; бромелаин во прав 0,53%; сол; калциумови соли на ортофосфорна киселина 0,44%; екстракт од зелено кафе 0,35% (хлорогена киселина 45%); пченкарен скроб 0,26%; засладувач: сукралоза; магнезиум оксид 0,17%; Л-аскорбинска киселина (витамин Ц 49,5 мг ~ 61,9% НРВ*); ДЛ-алфа-токоферил ацетат (витамин Е 4,8 мг ~ 40% НРВ *); хијалуронска киселина 0,03%; никотинамид (ниацин 8,1 мг ~ 50,6% НРВ*); коензим Q10 0,02%; ретинил ацетат (витамин А 439,5 µг ~ 54,9% НРВ*); Д-пантонат, клациум (пантотенска киселина 2,67 mg ~ 44,5% NRV *); холекалциферол (витамин Д3 2,67 µг ~ 53,4% НРВ*); тиамин мононинат (витамин Б1 0,81 мг ~ 73,6% НРВ*); пиридоксин хидрохлорид (витамин Б6 0,81 мг ~ 57,8% НРВ*); рибофлавин (витамин Б2 0,81 мг ~ 57,8% НРВ*); птеројлмоноглутаминска киселина (фолна киселина 106,5 µг ~ 53,2% NRV *); Д-биотин; цијанокобаламин (витамин Б12 2,4 µг ~ 96% НРВ *).

*НРВ = нутриривни референтни вредности.

Декларација за хранливи вредности: Енергија: 1470 kJ / 349 kcal (на 100 гр), 441 kJ / 105 kcal (на 30 гр); Маснотии: 5,6 гр (на 100 гр), 1,7 гр (на 30 гр); од кои заситени 3,0 гр (на 100 гр), 0,9 гр (на 30 гр); Јаглени хидрати: 15 гр (на 100 гр), 4,4 гр (на 30 гр); од кои шеќери: 5,2 гр (на 100 гр), 1,5 гр (на 30 гр); Влакна: 16 гр (на 100 гр), 4,9 гр (на 30 гр); Протеини 52 гр (на 100 гр), 16 гр (на 30 гр); Сол: 1,5 гр (на 100 гр), 0,45 гр (на 30 гр). Произведено во фабрика каде исто така се произведува млеко, јајце, соја, ракови, сулфур диоксид и храна која што содржи ореви.

СОСТОЈКИ

Пу-ерх чај (30%), билка од луцерн (25%), корен од будрок (20%), слатко овошје од анасон (15%), бозел (10%).

КОРИСТЕТЕ

Никогаш не користете врела вода за чај TummyTox! Истурете свежа топла вода (70-80°C) врз кесичката за чај и сварете 5 минути. Препорачуваме да користите една кесичка чај за секоја чаша.

СКЛАДИРАЊЕ

Да се чува на суво место на собна температура.