-41%

BODY TRANSFORMATION

3,396 ден 1,999 ден

30-дневен пакет


Три ТОП производи за слабеење +  ластик за затегнување на задникот и бутовите!

  • Го забрзува процесот на топење на масните наслаги и калориите
  • Го спречува создавањето на нови масти
  • Ги отстранува токсините од телото кои го спречуваат слабеењето
  • Топи маснотии каде што е најпотребно
  • Го забрзува метаболизмот и дава енергија
  • Воспоставува оптимална дигестивна рамнотежа
Compare
Category:

Опис

ДЕВОЈКИТЕ ОД ЦЕЛА ЕВРОПА ГО ОБОЖАВААТ ПАКЕТОТ ЗА ТРАНСФОРМАЦИЈА НА ТЕЛОТО!

80% од корисниците се воодушевени од резултатите!

ПРОГРАМА ЗА ЦЕЛОСНА ТРАНСФОРМАЦИЈА НА ТЕЛОТО

Содржи се што ви е потребно за топење на масти и калории, регулирање на варењето и рамен стомак.

Ги елиминира токсините

Го намалува апетитот

Согорува масти

ТЕРЕЗА: „ПО ПРВАТА НЕДЕЛА ЈА ЗАБЕЛЕЖАВ РАЗЛИКАТА, ПО 4 НЕ МОЖЕВ ДА ПОВЕРУВАМ ШТО ВИДОВ!“*

„Денот кога почнав да ги користам производите на TummyTox, се сликав од напред и од страна. Веќе после една недела забележав разлика! Не можев да поверувам.

По првите резултати добив нова мотивација, веќе не бев гладна и секогаш бев полна со енергија!

После 4 недели направив уште две фотографии.. Ако ја забележав разликата веќе по една недела, после 4 недели едноставно бев шокирана!

Пакет за трансформација на телото за побрзи резултати!

Секогаш истата приказна. Се прашувате од каде вишокот килограми и зошто повеќе не можете да се вклопите во омилените фармерки. Од каде таа дополнителна тежина? Пробувате кратка диета, но безуспешно, времето минува и наеднаш е лето.

Но, не грижете се. Овој пат ќе ја држите тежината под контрола! Подготвивме пакет за целосна трансформација.

• Ги елиминира токсините кои го спречуваат губењето на тежината
• Тоа помага да се отстранат масните наслаги на стомакот и колковите
• Спречува создавање на нови слоеви на маснотии
• Отстранува надуеност
• И покрај слабеењето, нивото на енергија останува исто
• Обезбедува здрава цревна флора
• Создава оптимален дигестивен баланс
• Еластичната лента нема да се лизга или да се измести благодарение на широкиот дизајн и гумените внатрешни ленти
• Средна јачина - совршена за обликување на задникот

КАКО ДЕЛУВА?

Fat Burner Drink, My Skinny Tea и Slim Tummy Caps се три производи кои ќе ви помогнат да се изборите со вишокот килограми. Дали сакате да знаете повеќе?

MY SKINNY TEA I SLIM TUMMY CAPS

Slim Tummy Caps е одличен додаток за слабеење, содржи Гарсинија Камбоџа која ќе ви помогне ефикасно и безбедно да изгубите тежина.

My Skinny Tea: Избрана комбинација од билки и овошје и активни состојки кои помагаат за побрзо согорување на мастите. Пред се, го забрзува метаболизмот со подобрување на варењето, а вашето тело може да согорува повеќе масти! My Skinny Tea ги отстранува сите токсини од телото, бидејќи сите знаеме - невозможно е да ослабеме ако сме преплавени со токсини во телото.

FAT BURNER DRINK

Fat Burner Drink веќе ќе почне да согорува масти и калории. Овој активен согорувач на маснотии природно ја зголемува внатрешната температура на телото и го забрзува процесот на согорување на мастите.

✔️ Согорува 24% повеќе телесни масти*
✔️ Помага во обликувањето на телото за време на вежбањето
✔️ Дури и кратките вежби даваат поголеми резултати
✔️ Го забрзува метаболизмот и работи дури и во мирување
✔️ Ефектот на топење на мастите трае неколку часа

Употреба: Користете го My Skinny 30 минути пред појадок, Fat Burner Drink 30 минути пред ручек или еден час пред вежбање, по една кесичка дневно.


Чајот се подготвува нормално, добро би било кесичката чај да се стави не во целосно зовриена вода, а Fat Burner Drink се подготвува со 250 мл ладна вода или вода на собна температура. Нивното консумирање е пред или после кој било од оброците/ужините.

КАКО ДА СЕ КОРИСТИ ПАКЕТОТ:

ДЕН 1-20

НАУТРО

– 1 капсула Slim Tummy Caps 30 минути пред појадок

ПОПЛАДНЕ

– 1 капсула Slim Tummy Caps 30 минути пред ручек

– 1 кесичка My Skinny Tea

ДЕН 21-30

НАУТРО

– 1 капсула Slim Tummy Caps 30 мин пред појадок

ПОПЛАДНЕ

– 1 капсула Slim Tummy Caps 30 мин пред ручек

ДЕН 1-30

1 кесичка Fat Burner Drink секој втор ден после ручек или 30-60 мин пред вежбање

BOOTY BAND

Фитнес лентата Booty Band е цврста, издржлива и широка (7,5 см), така што нема да се лизга или да се движи нагоре и надолу по вашите нозе како обичните ленти за вежбање! Лесна и удобна, можете да ја носите со себе каде и да одите!

Изработена е од еластични влакна и висококвалитетен памук, така што ќе ја задржи својата форма. Може да се мие во вода на умерена температура.

СОСТАВ И ИНФОРМАЦИИ

Начин на употреба:

Препорачана дневна доза e 1 капсула 30 минути пред појадок и 1 капсула 30 минути пред ручек со чаша вода.

Предупредувања:

Ако сте преосетливи или алергични на која било од состојките на производот или користите лекови, консултирајте се со вашиот лекар пред употреба. Овој производ не се препорачува за бремени жени и доилки.

Важно известување:

Препорачаната дневна доза не треба да се надминува. додатоците на исхрана не треба да се користат како замена за разновидна и урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Важна е разновидна и урамнотежена диета и здрав начин на живот.

Складирање:

Производот да се чува надвор од дофат на деца! Да се чува на темно и суво место на температура под 25° C.

Состојки:

екстракт од овошје гарсинија со 60% хидроксицитрична киселина, L-аскорбинска киселина, средство против стврднување: магнезиумски соли на масни киселини, хром (III) хлорид, капсули: желатин.

Начин на употреба: 

Препорачана деневна доза е 1 кесичка. Растворете го со силно мешање во 250 мл вода. Темелно промешајте за да ги растворите сите грутки. Пијте го после оброк.

 

Предупредувања: 

Ако сте преосетливи или алергични на која било од состојките на производот или користите лекови, консултирајте се со вашиот лекар пред употреба. Овој производ не се препорачува за бремени жени или доилки.

 

Важно известување: 

Препорачаната дневна доза не треба да се надминува. додатоците на исхрана не треба да се користат како замена за разновидна и урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Важна е разновидна и урамнотежена диета и здрав начин на живот.

 

Складирање: 

Производот да се чува надвор од дофат на деца! Да се чува на темно и суво место на температура под 25° C.

 

Состојки:

Fibregum BG [гума акација (акација сенегал, акација сејал) со 90% растворливи диететски влакна], Carnipure® тартарат [Л-карнитин Л-тартрат], екстракт од лист од јерба мате (llex paraguariensis A. St. Hil.) со 8% кофеин, екстракт од семе од гварана (Паулинија Купана) со 10% кофеин, папаја (карика папаја) зрел овошен сок во прав со 6 USP единица /мг протеолитичка активност на папаин, природен вкус на манго, никотинамид, растителни влакна од ориз (ориза сатива), регулатор на киселост: лимонска киселина, засладувач: сукралоза.

СОСТОЈКИ

Пу-ерх чај (30%), билка од луцерн (25%), корен од будрок (20%), слатко овошје од анасон (15%), бозел (10%).

КОРИСТЕТЕ

Никогаш не користете врела вода за чај TummyTox! Истурете свежа топла вода (70-80°C) врз кесичката за чај и сварете 5 минути. Препорачуваме да користите една кесичка чај за секоја чаша.

СКЛАДИРАЊЕ

Да се чува на суво место на собна температура.