-40%

GET YOUR BOOTY IN SHAPE | Пакет

3,597 ден 2,158 ден

Побрзо и поефикасно до обликувано тело и задник со помош на Fat Burner Drink Intense и Booty Tone!

Специјално за вас, заедно со пакетот следува ПОДАРОК ултра ефективниот Booty Band кој ќе ви помогне да ги подобрите напорите и постигнете уште подобри резултати!

Compare
Category:

Опис

2 кутии Fat Burner Drink INTENSE


Fat Burner Drink INTENSE

Сега уште поефективен Fat Burner Drink со нова и подобрена формула!

✅Го забрзува согорувањето на мастите поради неговото термогено дејство

✅Гори маснотии каде што е важно

✅Го зајакнува метаболизмот и го зголемува нивото на енергија

✅Кратките сесии за вежбање ги носат резултатите од долгите тренинзи

✅Продолжува да согорува калории неколку часа по вежбање, кога веќе седите пред телефон или компјутер

✅Содржи екстракти од гуарана, папаја, зелени мате листови и л-карнитин

КАКО ФУНКЦИОНИРА?

Дали сте се обидувале да слабеете, но немате доволно време за теретана? Ние го имаме решението! Вкусен пијалок со вкус на манго кој активно согорува маснотии додека вежбате!

Fat Burner Drink INTENSE ја зголемува вашата внатрешна температура и помага да се забрза согорувањето на мастите. Содржи најчиста форма на Л-карнитин, кој гарантира дека нашето тело користи маснотии за енергија наместо да ги чува како масни наслаги. На овој начин, ние трошиме повеќе калории побрзо, а исто така се чувствуваме поенергични! Масните наслаги околу колковите и стомакот ќе се намалат уште пред да забележите!

Согорувањето на маснотиите сега е полесно и побрзо

Fat Burner Drink INTENSE ви помага да согорувате повеќе маснотии додека се движите и да изгубите повеќе тежина во тој процес.

Исто така, ги додадевме сите 8 Б комплекс витамини, кои играат суштинска улога во метаболизмот помагајќи во претворање на хранливите материи во енергија.

Вежбањето ќе биде полесно со Fat Burner Drink INTENSE и вашето тело ќе може поефикасно да согорува маснотии! Нашите клиенти го обожаваат и неговиот вкусен и освежителен вкус на манго.


Начин на употреба: Препорачана деневна доза е 1 кесичка. Растворете го со силно мешање во 250 мл вода. Темелно промешајте за да ги растворите сите грутки. Пијте го после оброк.
Предупредувања: Ако сте преосетливи или алергични на која било од состојките на производот или користите лекови, консултирајте се со вашиот лекар пред употреба. Овој производ не се препорачува за бремени жени или доилки.
Важно известување: Препорачаната дневна доза не треба да се надминува. додатоците на исхрана не треба да се користат како замена за разновидна и урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Важна е разновидна и урамнотежена диета и здрав начин на живот.
Складирање: Производот да се чува надвор од дофат на деца! Да се чува на темно и суво место на температура под 25° C.
Состојки: носач: гума акација, Carnipure (Л-карнитин Л-тартрат), екстракт од зелени мат лисја со 8% кофеин, екстракт од семе од гуарана со 10% кофеин, папаја зрел овошен сок во прав со 6 USP единица / мг протеолитичка активност на папаин, природен вкус на манго, никотинамид, средство против стврднување: растителни влакна од ориз, регулатор на киселост: цитрусна киселина, засладувач: сукралоза
Активни Состојки
Во 1 кесичка
%*
Carnipure (Л-карнитин Л-тартрат)
–          Л-карнитин
1000 мг
682 мг
**
**
Екстракт од зелени мат лисја
1000 мг
**
Екстракт од гуарана
–          Кофеин
700 мг
70 мг
**
Прав од папаја
Ензаматична активност:
  – 3000 USP единици папаин протеолитичка активност
500 мг
**
Ниацин
80 мг
500
* Референтна вредност на хранливи материи
**Вредностите за референтни хранливи материи не се утврдени

1 кутија Booty Tone


Booty Tone

ВРЕМЕ Е ДА ПРЕЈДЕТЕ НА СЛЕДНОТО НИВО!

Овие капсули за слабеење ќе ви помогнат да:

✅ го стимулирате адипонектин – т.н. „ хормон за слабеење“

✅ го постигнете задникот од соништата

✅ стопите сантиметри од бутовите – нашата тест група објави одлични резултати!

✅ природно го ограничите апетитот

✅ согорите повеќе калории

КАКО ФУНКЦИОНИРА?

Ние го дизајниравме овој производ за да ви помогнеме да ги зајакнете напорите за согорување на маснотиите! И не само тоа, ние направивме нешто што исто така ќе им помогне на масните клетки да складираат помалку маснотии! Како? Со стимулирање на „хормонот за слабеење “ – адипонектин!

Booty Tone е напреден топач кој ќе ви помогне да согорите повеќе калории од било кога. Комбиниравме патентиран екстракт од сок од црвен портокал, патентиран екстракт од зелен чај со кофеин, капсаицин од пиперка и витамин Б6 – и воодушевени сме од резултатите! Со помош на оваа магична формула, нашата тест група изгуби сантиметри од бутовите!

Вежбањето е плус!

Додадете вежбање во вашата рутина и ќе добиете дефиниран задник и порамен стомак побрзо и поефективно.


Начин на употреба: Препорачана дневна доза е 1 капсула дневено со чаша вода после оброк.
Предупредувања: Ако сте преосетливи или алергични на која било од состојките на производот или користите лекови, консултирајте се со вашиот лекар пред употреба. Овој производ не се препорачува за бремени жени или доилки.
Важно известување: Препорачаната дневна доза не треба да се надминува. додатоците на исхрана не треба да се користат како замена за разновидна и урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Важна е разновидна и урамнотежена диета и здрав начин на живот.
Складирање: Производот да се чува надвор од дофат на деца! Да се чува на темно и суво место на температура под 25° C.
Состојки: MOROSIL [Сицилијански црвен портокал-екстракт од овошје вар. Моро со 4,3-4,5% витамин Ц], екстракт од лисја од зелен чај со 50% вкупно полифеноли и 2-6% кофеин, MaxiTherm SD [кајен овошје ентерични обложени мониста со 2% капсаициноиди], пиридоксин хидрохлорид, BioPerine [црна екстракт од овошје од пиперка со 95% пиперин], средство против стврднување: растителни влакна од ориз, капсули: хидроксипропил метил целулоза.
Употребливо до: Датум означен на пакувањето.

 

Активни Состојки Во 1 кесичка %*
MOROSIL [Сицилијански црвен портокал-екстракт]

–          Витамин Ц

400 мг

 

17,2-18 мг

**

 

21,-22,5

Екстракт од зелен чај

–          Полифеноли

–          Кофеин

100 мг

50 мг

2-6 мг

**

**

**

MaxiTherm SD [Екстракт од лута пиперка кајен]

–          Капсаициноиди

50 мг

 

1 мг

**

 

**

Витамин Б6 3,5 мг 250
BioPerine [екстракт од црн пипер]

–          Пиперин

5 мг

4,75 мг

**

**

* Референтна вредност на хранливи материи
**Вредностите за референтни хранливи материи не се утврдени