-45%

Booty Tone + Band

2,198 ден 1,198 ден

За 30-дневна употреба

Помага во обликувањето на задникот за миг!

Пакетот од капсули и лента за вежбање го спречува растот на масните клетки и ги обликува вашите бутови и задник!

 • Зголемете го топењето на мастите до 33%*
 • Намалете го обемот на колковите до 6 цм*
 • Намалете го салото на стомакот до 50%*
 • Намалете го обемот на половината до 7,5 цм*
Compare
Category:

Опис

ДЕВОЈКИТЕ ОД ЦЕЛА ЕВРОПА ГО ОБОЖАВААТ ПАКЕТОТ ЗА ТРАНСФОРМАЦИЈА НА ТЕЛОТО!

80% од корисниците се воодушевени од резултатите!

ДЕВОЈКИ ВРЕМЕ Е ЗА ТОТАЛНО НОВА ДИМЕНЗИЈА НА СЛАБЕЕЊЕ!!

Капсулите Booty Tone ќе ги репрограмираат вашите масни клетки, додека Booty Band ќе ви помогнат да го извлечете максимумот од вашите тренинзи.

Оваа моќна комбинација ќе:

• Го разбуди го адипонектинот - познат како слабиот хормон
Стопи неколку сантиметри од колковите - докажано од нашата тест група
• Природно помогне да се намали вашиот апетит
• Ви помага да согорите калории
• Значително да се зголеми ефикасноста на вежбањето

КАКО ДЕЛУВА?

Создадовме Booty Tone капсули кои го забрзуваат ефектот на согорување на мастите. И не само тоа, смисливме производ кој ќе ги блокира масните клетки за повеќе да не се таложат нови масти! Како? Така што “слабиот хормон”, адипонектин, се буди во телото.

Работи дури и кога одмарате!

Booty Tone се иновативни капсули кои ќе ви помогнат да согорите повеќе калории од кога било - дури и кога само се релаксирате со вашето омилено списание! Комбиниравме патентиран екстракт од црвен портокал, зелен чај со кофеин, кајен пипер и витамин Б6 – и не зажаливме.

Со оваа магична формула, нашата тест група успеа да изгуби неколку сантиметри на колковите.

Клинички докажани ефекти*:

 • Го зголемува согорувањето на мастите и спречување на растот на масните клетки
 • Нашата контролна група го намали обемот на половината до 7,5 см
 • Тие ја намалија големината на колкот до 6 см
 • За еден месец, нивото на опасната висцерална маст се намали до 17%

Вежбањето не пречи!

Ако вклучите малку вежбање, вашето совршено обликувано тело нема да умре, а ќе постигнете и секси рамен стомак и убаво заоблени колкови… а сите околу вас ќе бидат маѓепсани од вашиот нов изглед!

За дополнителен ефект, додајте го Booty Band на вашите вежби за обликување на задникот!
 • Го зголемува согорувањето на мастите и спречување на растот на масните клетки
 • Нашата контролна група го намали обемот на половината до 7,5 см
 • Тие ја намалија големината на колкот до 6 см
 • За еден месец, нивото на опасната висцерална маст се намали до 17%

Ајде да влеземе во форма!

Сè што ви треба

СОСТАВ И ИНФОРМАЦИИ

Начин на употреба:

Препорачана дневна доза е 1 капсула дневено со чаша вода после оброк.

Предупредувања: 

Ако сте преосетливи или алергични на која било од состојките на производот или користите лекови, консултирајте се со вашиот лекар пред употреба. Овој производ не се препорачува за бремени жени и доилки.

Важно известување:

Препорачаната дневна доза не треба да се надминува. додатоците на исхрана не треба да се користат како замена за разновидна и урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Важна е разновидна и урамнотежена диета и здрав начин на живот.

Складирање:

Производот да се чува надвор од дофат на деца! Да се чува на темно и суво место на температура под 25° C.

Состојки:

MOROSIL [Сицилијански црвен портокал-екстракт од овошје вар. Моро со 4,3-4,5% витамин Ц], екстракт од лисја од зелен чај со 50% вкупно полифеноли и 2-6% кофеин, MaxiTherm SD [кајен овошје ентерични обложени мониста со 2% капсаициноиди], пиридоксин хидрохлорид, BioPerine [црна екстракт од овошје од пиперка со 95% пиперин], средство против стврднување: растителни влакна од ориз, капсули: хидроксипропил метил целулоза.