-46%

Bootylicious

5,194 ден 2,799 ден

20-дневен пакет

Лесен начин да го намалите вишокот килограми и да го носите омиленото бикини со самодоверба! Со ГРАТИС бел шејкер и Booty Band!

  • Зајакнете го согорувањето на мастите и изгубите повеќе килограми, особено околу стомакот
  • Намалете ја надуеноста и појавата на целулит
  • Елиминирајте ја тежината од вода и детоксирајте го вашето тело
  • Исклучете го прекинувачот за глад и достигнете ја вашата идеална форма на телото
Compare
Category:

Опис

Девојките на #TummyTox го обожаваат овој пакет!

ВЕЌЕ НЕ Е САМО СОН…

Вашето витко тело од соништата! Зголемете ги напорите за слабеење и носете ги омилените фармерки со самодоверба!

Го забрзува губењето на тежината
Го потиснува апетитот
Ви помага да согорите повеќе масти
Го намалува складирањето на маснотии околу стомакот и струкот
Ги елиминира вишокот вода и токсини од телото
Ја намалува надуеноста во првата недела од употребата
Го брише целулитот и го подобрува тонот на вашата кожа
Спречува формирање на нови масни клетки
БЕСПЛАТНА лента за вежбање од ткаенина што нема да се тркала или лизга! Средно ниво на отпор – погодно за сите!

Го забрзува губењето на тежината

Ги потиснува апетитот

Ви помага да согорите повеќе масти

Ги елиминира вишокот вода и токсини од телото

Го брише целулитот

КАКО ДЕЛУВА?

Пакетот се состои од три фантастични производи кои ги содржат сите природни состојки кои брзо ќе ги согорат мастите, ќе го забрзаат метаболизмот и ќе ви помогнат да ја достигнете вашата идеална форма на тело!

Fat Burner Drink природно ја зголемува вашата внатрешна температура и го забрзува согорувањето на мастите.

 

Содржи најчиста форма на Л-Карнитин во светот, кој користи складирани масти како прв извор на енергија. Со Fat Burner Drink, ќе согорите повеќе маснотии додека се движите и ќе ја зголемите стапката на губење на тежината.

 

3-во-1 Draining Drink, кој ја содржи патентираната состојка CactiNea™, помага да се елиминира тежината од водата, да се детоксицира вашето тело и да се ослободи од целулитот!

 

My Skinny Tea помага во согорувањето на мастите и го тонизира телото. Содржи мешавина од билки и овошја кои помагаат да се забрза согорувањето на мастите и да се зајакне метаболизмот. My Skinny Tea ќе биде вашиот нов сојузник во потрагата по тоа тело од соништата. 

 

Реализирајте ги вашите цели и подобрете ја вашата силуета со нашата програма – совршен пакет за девојка како вас!

 

Специјална понуда: Вклучува БЕСПЛАТЕН шејкер и БЕСПЛАТЕН ластик Booty Band

MY SKINNY TEA

Помага во забрзување на процесот на согорување на мастите
Го успорува создавањето на нови масти
Го одржува нивото на енергија, дури и кога губите тежина
Ги отстранува токсините кои го забавуваат вашето слабеење
Вкусот е одличен!

3-ВО-1 DRAINING DRINK

Дали знаевте дека тежината од водат е една од главните причини за надуеност и застој во губењето на тежината?

Може да ја изгубите целата тежина на светот, а сепак да не изгледате витко.
ЗОШТО? Задржување на вода. Вишокот вода во вашето тело може да направи вашето лице и стомак да изгледаат надуено.

Или уште полошо - може да се здебелите и покрај сите ваши напори!

FAT BURNER DRINK

Го забрзува согорувањето на мастите поради неговото термогено дејство
Ги согорува мастите таму каде што е важно
Го зајакнува метаболизмот и го подига нивото на енергија
Кратките тренинзи ги носат резултатите од долгите тренинзи
Согорува калории неколку часа по вежбањето, кога веќе седите пред телевизор или компјутер
Содржи екстракти од гуарана, папаја, зелени mate листови, како и л-карнитин

КАКО ДА СЕ КОРИСТИ ПАКЕТОТ:

ДЕН 1-20

НАУТРО

– 1 кесичка 3-во-1 Draining Drink

ПОПЛАДНЕ

– 1 кесичка My Skinny Tea

 

СЕКОЈ ВТОР ДЕН (ИЛИ ДЕНОВИ КОГА СТЕ ФИЗИЧКИ АКТИВНИ)

– 1 кесика Fat Burner Drink 

СОСТАВ И ИНФОРМАЦИИ

Препорачана деневна доза:

1 кесичка. 

Начин на употреба:

Растворете 1 кесичка во 500мл вода. Темелно промешајте за да ги растворите сите грутки. Пијте го наутро.

Предупредувања:

Ако сте преосетливи или алергични на која било од состојките на производот или користите лекови, консултирајте се со вашиот лекар пред употреба. Овој производ не се препорачува за бремени жени или доилки. Препорачаната дневна доза не треба да се надминува. Додатоците на исхрана не треба да се користат како замена за разновидна и урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Важна е разновидна и урамнотежена диета и здрав начин на живот. Да се чува надвор од дофат на деца.

Чување:

Да се чува на темно и суво место на температура под 25° C.

Состојки:

CactiNea™ [бодликава круша (Opuntia ficus-indica) овошен прав со 0,05% беталаини и 0,03% индикаксантин], Fibregum BG [гума акација (акација сенегал, акација сејал) со 90% растворливи диететски влакна], природен вкус на јагода, овошен прав од јагоди, магнезиум цитрат (магнезиум), екстракт од лист од јава чај (Orthosiphon stamineus Benth) со 2% потасиум, екстракт од лист од лепка (Galium aparine), екстракт од лист од артишок (Cynara scolymus) со 2,5% цинарин, регулатор на киселост: лимонска киселина, екстракт од лист од коприва (Urtica dioica) со 4% вкупни полифеноли, екстракт од корен од глуварче (Taraxacum officinale Webb) со 11% инулин, VinOgrape Plus [екстракт од грозје (Vitis vinifera L.) со 90% вкупни полифеноли и 18% OPC (содржи сулфур диоксид и сулфити > 10 мг/кг), засладувач: сукралоза.

Начин на употреба: 

Препорачана деневна доза е 1 кесичка. Растворете го со силно мешање во 250 мл вода. Темелно промешајте за да ги растворите сите грутки. Пијте го после оброк.

Предупредувања: 

Ако сте преосетливи или алергични на која било од состојките на производот или користите лекови, консултирајте се со вашиот лекар пред употреба. Овој производ не се препорачува за бремени жени или доилки.

Важно известување: 

Препорачаната дневна доза не треба да се надминува. додатоците на исхрана не треба да се користат како замена за разновидна и урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Важна е разновидна и урамнотежена диета и здрав начин на живот.

Складирање: 

Производот да се чува надвор од дофат на деца! Да се чува на темно и суво место на температура под 25° C.

Состојки:

Fibregum BG [гума акација (акација сенегал, акација сејал) со 90% растворливи диететски влакна], Carnipure® тартарат [Л-карнитин Л-тартрат], екстракт од лист од јерба мате (llex paraguariensis A. St. Hil.) со 8% кофеин, екстракт од семе од гварана (Паулинија Купана) со 10% кофеин, природен вкус на манго, никотинамид (ниацин), регулатор на киселост: лимонска киселина, засладувач: сукралоза.

СОСТОЈКИ

Пу-ерх чај (30%), билка од луцерн (25%), корен од будрок (20%), слатко овошје од анасон (15%), бозел (10%).

КОРИСТЕТЕ

Никогаш не користете врела вода за чај TummyTox! Истурете свежа топла вода (70-80°C) врз кесичката за чај и сварете 5 минути. Препорачуваме да користите една кесичка чај за секоја чаша.

СКЛАДИРАЊЕ

Да се чува на суво место на собна температура.