-33%

Fat Burner Drink

1,199 ден 799 ден

НОВ ДИЗАЈН | СОСТАВОТ И НАЧИНОТ НА УПОТРЕБАТА СЕ НЕПРОМЕНЕТИ
10 ќесички – за 10 дневна употреба

Вкусен манго напиток со термогенски ефект за фит и затегнато тело.

Ја прави својата магија и за време на одмор!

  • Зголемете го согорувањето на мастите за 24%* неколку часа
  • Намалете го заморот и добијте голем поттик на енергија
  • Закрепнете од вашите тренинзи побрзо
  • Со 1000мг најчист Л-карнитин на пазарот
* Ефектите на производот може да варираат помеѓу поединци и може да се разликуваат од опишаните на веб-страната.
Compare

Опис

#TummyTox девојките го обожаваат Fat Burner Drink!

СОГОРУВАЊЕТО МАСТИ НИКОГАШ НЕ БИЛО ТОЛКУ ЕДНОСТАВНО

Сега уште поефективен Fat Burner Drink со нова и подобрена формула!

✔️ Го забрзува согорувањето на мастите поради неговото термогено дејство

✔️ Гори маснотии каде што е важно

✔️ Го зајакнува метаболизмот и го зголемува нивото на енергија

✔️ Кратките сесии за вежбање ги носат резултатите од долгите тренинзи

✔️ Продолжува да согорува калории неколку часа по вежбање, кога веќе седите пред телефон или компјутер

✔️ Содржи екстракти од гуарана, папаја, зелени мате листови и л-карнитин

КАКО ДЕЛУВА?

Дали сте се обидувале да слабеете, но немате доволно време за теретана? Ние го имаме решението! Вкусен пијалок со вкус на манго кој активно согорува маснотии додека вежбате!

 

Fat Burner Drink INTENSE ја зголемува вашата внатрешна температура и помага да се забрза согорувањето на мастите. Содржи најчиста форма на Л-карнитин, кој гарантира дека нашето тело користи маснотии за енергија наместо да ги чува како масни наслаги. На овој начин, ние трошиме повеќе калории побрзо, а исто така се чувствуваме поенергични! Масните наслаги околу колковите и стомакот ќе се намалат уште пред да забележите!

Согорувањето на мастите сега е полесно и побрзо.

Fat Burner Drink ви помага да согорите повеќе маснотии додека се движите и да изгубите повеќе тежина во процесот.


· Согорува 24*% повеќе телесни масти

 

· Помага во обликувањето на вашето тело додека вежбате

 

· Ги прави пократките тренинзи поефикасни

 

· Го зајакнува метаболизмот и работи дури и додека одмарате

 

· Ефектот на согорување маснотии трае неколку часа!


Вежбањето ќе биде полесно со Fat Burner Drink INTENSE и вашето тело ќе може поефикасно да ги согорува мастите! Нашите клиенти го сакаат и неговиот одличен освежителен вкус на манго.


*Ефектите на производот може да варираат помеѓу поединци и може да се разликуваат од оние опишани на веб-страната.

Откријте ја нашата единствена нова брза формула со 9 активни состојки:

ПРОМОТИВНО!
fbx3

3 кутии за 30-дневна употреба | -44% попуст!

Кликнете на сликата да дознаете повеќе за понудата

Како да се користи

Препорачаната дневна доза е 1 кесичка.
 

Начин на употреба: 

Препорачана деневна доза е 1 кесичка. Растворете го со силно мешање во 250 мл вода. Темелно промешајте за да ги растворите сите грутки. Пијте го после оброк.

 

Предупредувања: 

Ако сте преосетливи или алергични на која било од состојките на производот или користите лекови, консултирајте се со вашиот лекар пред употреба. Овој производ не се препорачува за бремени жени или доилки.

 

Важно известување: 

Препорачаната дневна доза не треба да се надминува. додатоците на исхрана не треба да се користат како замена за разновидна и урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Важна е разновидна и урамнотежена диета и здрав начин на живот.

 

Складирање: 

Производот да се чува надвор од дофат на деца! Да се чува на темно и суво место на температура под 25° C.

 

Состојки:

Fibregum BG [гума акација (акација сенегал, акација сејал) со 90% растворливи диететски влакна], Carnipure® тартарат [Л-карнитин Л-тартрат], екстракт од лист од јерба мате (llex paraguariensis A. St. Hil.) со 8% кофеин, екстракт од семе од гварана (Паулинија Купана) со 10% кофеин, природен вкус на манго, никотинамид (ниацин), регулатор на киселост: лимонска киселина, засладувач: сукралоза.