-42%

Фит за 30 Дена

3,297 ден 1,899 ден

ПРОМОТИВНО САМО ДО 31.09

3 бестселери комбинирани во еден пакет, за да ви дадат конкретни и брзи резултати за слабеење.

Враќање во форма за 30 дена? Зошто да не!

  • Го забрзува согорувањето на мастите.
  • Го стимулира метаболизмот.
  • Го одржува вашиот апетит под контрола.
  • Ефект за слабеење кој трае цел ден, дури и кога сте во мирување!

Out of stock

Compare
Category:

Опис

#TummyTox девојките ги обожаваат нашите производи!

Производите на TummyTox ми помагаат да останам фит, да бидам помалку отечена и секогаш да имам високо ниво на енергија. И тие се 100% природни!

ПАОЛА

5/5

Се чувствувам поинаку само неколку дена откако почнав да ги земам овие производи!

АНАСТАСИЈА

5/5

Ја рестартирам мојата здрава рутина со дополнителна мала помош од производите на TummyTox!

СЕСИЛИЈА

5/5

ДОБРЕДОЈДЕ РАМЕН СТОМАК!

Подготвивме специјален пакет кој ќе ги максимизира вашите напори за слабеење и ќе ви помогне да се вратите во форма за кратко време!

Го забрзува согорувањето на мастите до максимум.

Стимулира регенерација на мускулите после вежбање, така што болки ќе се намалат.

Го потиснува апетитот и желбата за храна.

Ја стимулира регенерацијата на црниот дроб во текот на ноќта и го поттикнува варењето.

Го турка метаболизмот да согорува калории побрзо.

Работи и во мирување. Не, не е шега!

КАКО ДЕЛУВА?

Фит за 30 Дена е пакетот што ќе може да го исполни вашиот сон за конечно да имате убав рамен стомак и тоа за кратко време! Оваа специјално создадена комбинација на производи обезбедува максимално согорување на маснотии, крај на надуеноста и помала желба за храна.

Во пакетот Фит за 30 Дена ќе најдете 3 феноменални производи!

Slim Tummy Caps

Овие капсули ќе стават крај на вашата желба за слатки. Конечно, вашето тело повеќе нема да биде под контрола на вашиот апетит и ќе внесува помалку калории... кои сепак ќе се согоруваат!

Night Burner Drink

Не е ни чудо што Night Burner Drink е еден од најпопуларните производи на TummyTox! Благодарение на неговите висококвалитетни состојки, тој е во состојба да гарантира долготраен ефект на слабеење. Дејствува во текот на вечерните часови и во текот на ноќта, се грижи за регенерација на црниот дроб, го стимулира варењето, им помага на телото и умот да се релаксираат и го подобрува квалитетот на сонот.

Дали се прашувате зошто регенерацијата на црниот дроб е толку важна за губење на тежината? Па, ако вашиот црн дроб е замастен, уште повеќе масни клетки ќе почнат да се таложат во пределот на стомакот и ќе биде навистина тешко да се ослободите од нив ако не одите и прво да го исчистите црниот дроб.

Зошто Night Burner Drink е совршен додаток во вашата дневна рутина:
- Ви помага полесно да заспиете.
- Благодарение на Гарсинија Камбоџа ќе можете побрзо да изгубите тежина.
- Ќе уживате во подлабок и поквалитетен сон.

Fat Burner Drink

Исто така, сакавме да додадеме и пијалок за согорување на масти во ова пакување, за да согорите маснотии уште поефикасно. Благодарение на Л-Карнитинот во течна форма, согорувањето на мастите значително ќе се подобри и метаболизмот ќе ви биде побрз. Сето ова дури и во мирување!

Стимулирањето на метаболизмот е важно бидејќи да се има ефикасен метаболизам значи да се биде во можност да согорувате калории многу побрзо и да имате повеќе енергија.

Fat Burner Drink е посебен затоа што:
- Го подобрува соодносот помеѓу мускулите и маснотиите за совршено обликувано тело.
- Пократките сесии вежбање ќе ви ги гарантира истите резултати како и долгите.
- Согорувајте уште повеќе маснотии при физичка активност.
- Има неверојатен ефект на слабеење.
- Неговиот ефект на согорување на масти, исто така, трае со часови по користењето.
- Го забрзува го вашиот метаболизам.

КАКО ДА СЕ КОРИСТИ ПАКЕТОТ:

ДЕН 1-15

НАУТРО

– 1 капсула Slim Tummy Caps 30 минути пред појадок

 

ПОПЛАДНЕ

– 1 ќесичка Fat Burner Drink пред тренинг (до 10 ден)

 

НАВЕЧЕР

– 1 ќесичка Night Burner Drink пред спиење

ДЕН 16-30

НАУТРО

– 1 капсула Slim Tummy Caps 30 минути пред појадок

СОСТАВ И ИНФОРМАЦИИ

Начин на употреба:

Препорачана дневна доза e 1 капсула 30 минути пред оброк. 

Предупредувања:

Ако сте преосетливи или алергични на која било од состојките на производот или користите лекови, консултирајте се со вашиот лекар пред употреба. Овој производ не се препорачува за бремени жени и доилки.

Важно известување:

Препорачаната дневна доза не треба да се надминува. додатоците на исхрана не треба да се користат како замена за разновидна и урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Важна е разновидна и урамнотежена диета и здрав начин на живот. 

Складирање:

Производот да се чува надвор од дофат на деца! Да се чува на темно и суво место на температура под 25° C.

Состојки:

екстракт од овошје гарсинија со 60% хидроксицитрична киселина, L-аскорбинска киселина, средство против стврднување: магнезиумски соли на масни киселини, хром (III) хлорид, капсули: желатин.

 

Начин на употреба: 

Препорачана деневна доза е 1 кесичка. Растворете го со силно мешање во 250 мл вода. Темелно промешајте за да ги растворите сите грутки. Пијте го после оброк.

 

Предупредувања: 

Ако сте преосетливи или алергични на која било од состојките на производот или користите лекови, консултирајте се со вашиот лекар пред употреба. Овој производ не се препорачува за бремени жени или доилки.

 

Важно известување: 

Препорачаната дневна доза не треба да се надминува. додатоците на исхрана не треба да се користат како замена за разновидна и урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Важна е разновидна и урамнотежена диета и здрав начин на живот.

 

Складирање: 

Производот да се чува надвор од дофат на деца! Да се чува на темно и суво место на температура под 25° C.

 

Состојки:

Fibregum BG [гума акација (акација сенегал, акација сејал) со 90% растворливи диететски влакна], Carnipure® тартарат [Л-карнитин Л-тартрат], екстракт од лист од јерба мате (llex paraguariensis A. St. Hil.) со 8% кофеин, екстракт од семе од гварана (Паулинија Купана) со 10% кофеин, природен вкус на манго, никотинамид (ниацин), регулатор на киселост: лимонска киселина, засладувач: сукралоза.

Препорачана деневна доза:

1 кесичка. 

Начин на употреба:

Растворете го со силно мешање во 250 мл вода. Темелно промешајте за да ги растворите сите грутки. Пијте го пред спиење. 

Предупредувања:

Ако сте преосетливи или алергични на која било од состојките на производот или користите лекови, консултирајте се со вашиот лекар пред употреба. Овој производ не се препорачува за бремени жени или доилки. Препорачаната дневна доза не треба да се надминува. Додатоците на исхрана не треба да се користат како замена за разновидна и урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Важна е разновидна и урамнотежена диета и здрав начин на живот. Да се чува надвор од дофат на деца.

Чување:

Да се чува на темно и суво место на температура под 25° C.

Состојки:

inavea™ ORIGINAL [aкација гума (Acacia senegal) со 90% растворливи диетални влакна], природна арома на зелен лимон (лајм), екстракт од овошен гарсинија (Garcinia cambogia (Gaertn.) Desr.) со 60% хидроксицитрична киселина, VitaCholine® [холин битартрат], екстракт од лисја од мелем со лимон (Melissa officinalis L.) е со 15% хидроксицинаминска киселина и 7% росмаринска киселина, екстракт од овошје од рогач (Ceratonia siliqua L.), Ester-C© [калциум L-аскорбат (витамин Ц)], екстракт од корен од цикорија (Cichorium intybus L.) со 20% инулин, регулатор на кислеот: лимонска киселина, засладувач: сукралоза, пиридоксин хидрохлорид (витамин Б6).