-38%

GET YOUR BOOTY IN SHAPE

4,196 ден 2,599 ден

Побрзо и поефикасно до обликувано тело и задник со помош на Fat Burner Drink Intense и Booty Tone!

Специјално за вас, заедно со пакетот следува ПОДАРОК ултра ефективниот Booty Band кој ќе ви помогне да ги подобрите напорите и постигнете уште подобри резултати!

  • Согорете повеќе маснотии додека вежбате со помош на Fat Burner Drink
  • Booty Tone помага во спречување на складирање на маснотии во колковите за намалување на целулитот и оформување на вашиот задник!
  • ГРАТИС ластик Booty Band за тонирање на задникот и бутовуите!
Compare
Category:

Опис

FAT BURNER DRINK

СОГОРУВАЊЕТО МАСТИ НИКОГАШ НЕ БИЛО ТОЛКУ ЕДНОСТАВНО

Сега уште поефективен Fat Burner Drink со нова и подобрена формула!

✔️ Го забрзува согорувањето на мастите поради неговото термогено дејство

✔️ Гори маснотии каде што е важно

✔️ Го зајакнува метаболизмот и го зголемува нивото на енергија

✔️ Кратките сесии за вежбање ги носат резултатите од долгите тренинзи

✔️ Продолжува да согорува калории неколку часа по вежбање, кога веќе седите пред телефон или компјутер

✔️ Содржи екстракти од гуарана, папаја, зелени мате листови и л-карнитин

КАКО ДЕЛУВА?

Дали сте се обидувале да слабеете, но немате доволно време за теретана? Ние го имаме решението! Вкусен пијалок со вкус на манго кој активно согорува маснотии додека вежбате!

 

Fat Burner Drink INTENSE ја зголемува вашата внатрешна температура и помага да се забрза согорувањето на мастите. Содржи најчиста форма на Л-карнитин, кој гарантира дека нашето тело користи маснотии за енергија наместо да ги чува како масни наслаги. На овој начин, ние трошиме повеќе калории побрзо, а исто така се чувствуваме поенергични! Масните наслаги околу колковите и стомакот ќе се намалат уште пред да забележите!

Согорувањето на мастите сега е полесно и побрзо.

Fat Burner Drink ви помага да согорите повеќе маснотии додека се движите и да изгубите повеќе тежина во процесот.


· Согорува 24*% повеќе телесни масти

 

· Помага во обликувањето на вашето тело додека вежбате

 

· Ги прави пократките тренинзи поефикасни

 

· Го зајакнува метаболизмот и работи дури и додека одмарате

 

· Ефектот на согорување маснотии трае неколку часа!


Вежбањето ќе биде полесно со Fat Burner Drink INTENSE и вашето тело ќе може поефикасно да ги согорува мастите! Нашите клиенти го сакаат и неговиот одличен освежителен вкус на манго.


*Ефектите на производот може да варираат помеѓу поединци и може да се разликуваат од оние опишани на веб-страната.

BOOTY TONE

ВРЕМЕ Е ЗА СЛЕДНОТО НИВО!

Booty Tone капсулите помагаат да ги ре-програмирате вашите масни клетки да складираат помалку маснотии!

Овие капсули за слабеење ќе помогнат:

✔️ Да се стимулира адипонектинот - таканаречениот „хормон за слабеење“

✔️ Да растопете сантиметри од вашите бутови - нашата тест група објави одлични резултати!

✔️ Природно го намалуваат апетитот

✔️ Да согорат повеќе калории

КАКО ДЕЛУВААТ?

Ние го дизајниравме овој производ за да ви помогнеме да ги зајакнете напорите за согорување на маснотиите! И не само тоа, ние направивме нешто што исто така ќе им помогне на масните клетки да складираат помалку маснотии! Како? Со стимулирање на „хормонот за слабеење “ - адипонектин!

Booty Tone е напреден топач кој ќе ви помогне да согорите повеќе калории од било кога. Комбиниравме патентиран екстракт од сок од црвен портокал, патентиран екстракт од зелен чај со кофеин, капсаицин од пиперка и витамин Б6 - и воодушевени сме од резултатите! Со помош на оваа магична формула, нашата тест група изгуби сантиметри од бутовите!

Клинички докажани ефекти*:

  • Го зголемува согорувањето на мастите и спречување на растот на масните клетки
  • Нашата контролна група го намали обемот на половината до 7,5 см
  • Тие ја намалија големината на колкот до 6 см
  • За еден месец, нивото на опасната висцерална маст се намали до 17%

Вежбањето не пречи!

Додадете вежбање во вашата рутина и ќе добиете дефиниран задник и порамен стомак побрзо и поефективно.
BOOTY BAND

Суперarвездата меѓу лентите за отпор!

Знаете како некои девојки изгледаат неверојатно во хеланки? Сите оние модели на Инстаграм кои прават совршени слики од нивните задници? Сега ја знаете нивната тајна: лента за отпор! Но, некои ленти се подобри од другите ...

Booty Band е цврст, издржлив и широк (7,5 см), така што нема да се тркала или да се лизга нагоре и надолу по нозете како обични ленти за вежбање! Се чувствува меко и пријатно на кожата и можете да го спакувате со вас каде и да одите!

Направен е од еластични влакна и висококвалитетен памук, така што ќе ја задржи својата форма. Може да го измиете во ладна вода за да биде секогаш чист и свеж!

Ајде да влеземе во форма!

Booty Band

Нега: Рачно миење во ладна вода. Се суши на воздух подалеку од директна сончева светлина.

КАКО ДА СЕ КОРИСТИ ПАКЕТОТ:

– 1 капсула Booty Tone после појадок

– 1 кесичка Fat Burner Drink пред вежбање 250мл вода или после ручек во денови кога не сте физички активни

СОСТАВ И ИНФОРМАЦИИ

Начин на употреба: 

Препорачана деневна доза е 1 кесичка. Растворете го со силно мешање во 250 мл вода. Темелно промешајте за да ги растворите сите грутки. Пијте го после оброк.

 

Предупредувања: 

Ако сте преосетливи или алергични на која било од состојките на производот или користите лекови, консултирајте се со вашиот лекар пред употреба. Овој производ не се препорачува за бремени жени или доилки.

 

Важно известување: 

Препорачаната дневна доза не треба да се надминува. додатоците на исхрана не треба да се користат како замена за разновидна и урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Важна е разновидна и урамнотежена диета и здрав начин на живот.

 

Складирање: 

Производот да се чува надвор од дофат на деца! Да се чува на темно и суво место на температура под 25° C.

 

Состојки:

Fibregum BG [гума акација (акација сенегал, акација сејал) со 90% растворливи диететски влакна], Carnipure® тартарат [Л-карнитин Л-тартрат], екстракт од лист од јерба мате (llex paraguariensis A. St. Hil.) со 8% кофеин, екстракт од семе од гварана (Паулинија Купана) со 10% кофеин, папаја (карика папаја) зрел овошен сок во прав со 6 USP единица /мг протеолитичка активност на папаин, природен вкус на манго, никотинамид, растителни влакна од ориз (ориза сатива), регулатор на киселост: лимонска киселина, засладувач: сукралоза.

Начин на употреба:

Препорачана дневна доза е 1 капсула дневено со чаша вода после оброк.

Предупредувања: 

Ако сте преосетливи или алергични на која било од состојките на производот или користите лекови, консултирајте се со вашиот лекар пред употреба. Овој производ не се препорачува за бремени жени и доилки.

Важно известување:

Препорачаната дневна доза не треба да се надминува. додатоците на исхрана не треба да се користат како замена за разновидна и урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Важна е разновидна и урамнотежена диета и здрав начин на живот.

Складирање:

Производот да се чува надвор од дофат на деца! Да се чува на темно и суво место на температура под 25° C.

Состојки:

MOROSIL [Сицилијански црвен портокал-екстракт од овошје вар. Моро со 4,3-4,5% витамин Ц], екстракт од лисја од зелен чај со 50% вкупно полифеноли и 2-6% кофеин, MaxiTherm SD [кајен овошје ентерични обложени мониста со 2% капсаициноиди], пиридоксин хидрохлорид, BioPerine [црна екстракт од овошје од пиперка со 95% пиперин], средство против стврднување: растителни влакна од ориз, капсули: хидроксипропил метил целулоза.