-44%

Пакет за витка линија

4,296 ден 2,399 ден

Пакет за 20-дневна употреба

Лесен начин да ги изгубите вишокот килограми и повторно да ги носите омилените фармерки!

  • 3-in-1 Draining Drink помага да се отстрани вишокот вода и целулитот
  • Fat Burner Drink ги согорува мастите и промовира губење на тежината
  • Fat Burner Drink ви помага да се чувствувате поенергично
  • My Skinny Tea содржи анасон кој го поддржува системот за детоксикација

55 in stock

Compare
Category:

Опис

#TummyTox девојките ги обожаваат нашите производи!

Здрав ум во здраво тело! Овие производи ги комбинирам со исхраната и се чувствувам многу подобро. 100% природни производи ми помагаат да ги стопам мастите и да ги регенерирам мускулите после тренинг.

САРА, ШПАНИЈА

5/5

Со редовна употреба на TummyTox производите во комбинација со физичка актиност е многу полесно да се постигнат брзи резултати! Мојот стомак е целосно рамен, без вишок кожа дури ни по 2 бремености.

САНЕЛА, ХРВАТСКА

4.5/5

Првата промена ја забележав веднаш по првиот пијалок, бидејќи страдав од надуеност откако се породив. Сега се чувствувам одлично, полесно и посигурно.

СУЗАНА, ЧЕШКА

5/5

ВАШИТЕ СОНИШТА МОЖЕ ДА СЕ ОСТВАРАТ…

Подготвени сте да скокнете во вашите омилени фармерки? Ефикасно ослабете со нашите три ТОП производи и носете ги вашите омилени фармерки со самодоверба!

КАКО ДЕЛУВА?

Fat Burner Drink делува како активен топач на масти кој природно ќе ја подигне вашата внатрешна температура и ќе го забрза топењето на мастите.

Содржи 100% чиста форма на Л-карнитин, кој ги користи телесните масти за енергија. Со Fat Burner можете да согорите повеќе маснотии додека се движите и да изгубите повеќе тежина од вообичаеното.

3-во-1 Draining Drink, кој ја содржи патентираната состојка CactiNea™, помага да се отстрани вишокот вода и токсини од телото и да се отстрани целулитот!

My Skinny Tea можеби делува како обичен чај, но не се залажувајте! Ова е 100% природна функционална мешавина од билен чај со Pu-erh, корен од будрок, анасон и други билки. Морачот го поддржува системот за детоксикација, а чичокот го забрзува излачувањето на водата од телото. Главната ѕвезда е Puerh, која го стимулира метаболизмот и оксидацијата на мастите!

Постигнете ги вашите цели и подобрете го вашиот изглед со нашиот премиум пакет за витка линија - програма наменета за супер девојка како вас.

Како да се користи:

ДЕНОВИ

НАУТРО

ПОПЛАДНЕ

1 до 20

3-IN-1 Draining Drink – 1 кесичка, наутро

My Skinny Tea – 1 кесичка, еднаш дненво

1 до 20

 

Fat Burner Drink – 1 кесичка – секој втор ден пред вежбање

Како да се користи:

ДЕНОВИ

НАУТРО

ПОПЛАДНЕ

1 до 20

3-IN-1 Draining Drink – 1 кесичка, наутро

My Skinny Tea – 1 кесичка, еднаш дненво

1 до 30

/

Slim Tummy Caps – 1 капсула, 30 мин пред ручек

3-in-1 Draining Drink

Препорачана деневна доза: 1 кесичка. 

Начин на употреба: Растворете 1 кесичка во 500мл вода. Темелно промешајте за да ги растворите сите грутки. Пијте го наутро.

Предупредувања: Ако сте преосетливи или алергични на која било од состојките на производот или користите лекови, консултирајте се со вашиот лекар пред употреба. Овој производ не се препорачува за бремени жени или доилки. Препорачаната дневна доза не треба да се надминува. Додатоците на исхрана не треба да се користат како замена за разновидна и урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Важна е разновидна и урамнотежена диета и здрав начин на живот. Да се чува надвор од дофат на деца.

Чување: Да се чува на темно и суво место на температура под 25° C.

Состојки: CactiNea™ [бодликава круша (Opuntia ficus-indica) овошен прав со 0,05% беталаини и 0,03% индикаксантин], Fibregum BG [гума акација (акација сенегал, акација сејал) со 90% растворливи диететски влакна], природен вкус на јагода, овошен прав од јагоди, магнезиум цитрат (магнезиум), екстракт од лист од јава чај (Orthosiphon stamineus Benth) со 2% потасиум, екстракт од лист од лепка (Galium aparine), екстракт од лист од артишок (Cynara scolymus) со 2,5% цинарин, регулатор на киселост: лимонска киселина, екстракт од лист од коприва (Urtica dioica) со 4% вкупни полифеноли, екстракт од корен од глуварче (Taraxacum officinale Webb) со 11% инулин, VinOgrape Plus [екстракт од грозје (Vitis vinifera L.) со 90% вкупни полифеноли и 18% OPC (содржи сулфур диоксид и сулфити > 10 мг/кг), засладувач: сукралоза.

Slim Tummy Caps

Препорачана дневна доза: 1 капсула

Начин на употреба: 1 капсула 30 минути пред оброк со чаша вода.

Предупредувања: Ако сте преосетливи или алергични на која било од состојките во производот или користите лекови, консултирајте се со вашиот лекар пред употреба. Овој производ не се препорачува за бремени жени и доилки. Препорачаната дневна доза не треба да се надминува. Додатоците на исхрана не треба да се користат како замена за разновидна и урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Важна е разновидна и урамнотежена диета и здрав начин на живот.

Чување: Да се чува на темно и суво место на температура под 25° C.

Состојки: ACTIGAR® DC60 [Гарсинија (Garcinia cambogia (Gaertn.) Desr.) овошје екстракт со 60% хидроксицитрична киселина], капсула школка (структура): хипромелоза, L-аскорбинска киселина (витамин Ц), средство за стврднување: гума од багрем, никотинамид (ниацин), средство против стврднување: магнезиумови соли на масни киселини, хром пиколинат (хром).

Fat Burner  Drink

Начин на употреба: Препорачана деневна доза е 1 кесичка. Растворете го со силно мешање во 250 мл вода. Темелно промешајте за да ги растворите сите грутки. Пијте го после оброк.

Предупредувања: Ако сте преосетливи или алергични на која било од состојките на производот или користите лекови, консултирајте се со вашиот лекар пред употреба. Овој производ не се препорачува за бремени жени или доилки.

Важно известување: Препорачаната дневна доза не треба да се надминува. додатоците на исхрана не треба да се користат како замена за разновидна и урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Важна е разновидна и урамнотежена диета и здрав начин на живот. 

Складирање: Производот да се чува надвор од дофат на деца! Да се чува на темно и суво место на температура под 25° C.

Состојки: Fibregum BG [гума акација (акација сенегал, акација сејал) со 90% растворливи диететски влакна], Carnipure® тартарат [Л-карнитин Л-тартрат], екстракт од лист од јерба мате (llex paraguariensis A. St. Hil.) со 8% кофеин, екстракт од семе од гварана (Паулинија Купана) со 10% кофеин, природен вкус на манго, никотинамид (ниацин), регулатор на киселост: лимонска киселина, засладувач: сукралоза.*Резултатите од производот може да се разликуваат од личност до личност и може да се разликуваат од оние опишани на веб-страната. Нашите производи не се наменети за спречување или лекување на какви било сериозни болести или здравствени состојби.