-37%

Слим Пакет

2,397 ден 1,499 ден

30-дневен пакет за целосна трансформација на телото!

  • Зајакнете го согорувањето на мастите и забрзајте го слабеењето
  • Намалете го гладот и прекумерниот апетит
  • Исфрлете ги токсините кои го попречуваат вашето слабеење
  • Спречете формирање на нови масти

39 in stock

Compare
Category:

Опис

Луѓето ширум Европа го обожаваат овој пакет!

СОВРШЕНИОТ ПАКЕТ ЗА ТАА СОВРШЕНА ТРАНСФОРМАЦИЈА!

Комбинирајте се што ви треба за да ги елиминирате мастите и калориите. За повеќе губење на тежината, подобро варење и општа благосостојба.

Ги отстранува токсините

Го намалува гладот

Согорува масти

КАКО ДЕЛУВА?

Transformation Bundle е совршена комбинација која ви носи брзи резултати.

• Ги елиминира мастите од стомакот и колковите
• Го успорува создавањето на нови масти
• Ја намалува надуеноста на стомакот
• Го одржува нивото на енергија нагоре, дури и кога губите тежина
• Ги отстранува токсините кои го забавуваат вашето слабеење
Согорува дополнителни масти
• Ја одржува вашата цревна флора чиста и здрава
• Промовира оптимална дигестивна рамнотежа

Слим пакетот е совршена комбинација која ви носи брзи резултати.

Slim Tummy Caps се природен додаток на храна со Гарсинија Камбоџа кој ви помага да изгубите тежина брзо и безбедно.

Fat Burner Drink ви помага да согорите масти и калории. Овој активен согорувач на маснотии малку ја подигнува вашата внатрешна температура и го зголемува согорувањето на маснотиите, а истовремено го тера вашето тело да ги користи мастите како прв извор на гориво.

Мешавината од овошје, билки и активни состојки во My Skinny Tea ви помага побрзо да ги согорувате мастите. Го забрзува вашиот метаболизам и помага за подоброто варење што значи повеќе согорување на маснотии! My Skinny Tea ги елиминира токсините од вашето тело бидејќи губењето килограми е невозможно ако токсините го затнуваат вашето тело!

КАКО ДА СЕ КОРИСТИ

Ден 1-20

НАУТРО

My Skinny Tea 1 кесичка

 

ПОПЛАДНЕ

Fat Burner Drink 1 кесичка секој втор ден после ручек или пред тренинг

Ден 1-30

НАУТРО

Slim Tummy Caps 1 капсула пред појадок 

 

ПОПЛАДНЕ

Slim Tummy Caps 1 капсула пред ручек 

СОСТАВ И ИНФОРМАЦИИ

Начин на употреба: 

Препорачана деневна доза е 1 кесичка. Растворете го со силно мешање во 250 мл вода. Темелно промешајте за да ги растворите сите грутки. Пијте го после оброк. 

Предупредувања: 

Ако сте преосетливи или алергични на која било од состојките на производот или користите лекови, консултирајте се со вашиот лекар пред употреба. Овој производ не се препорачува за бремени жени или доилки. 

Важно известување: 

Препорачаната дневна доза не треба да се надминува. додатоците на исхрана не треба да се користат како замена за разновидна и урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Важна е разновидна и урамнотежена диета и здрав начин на живот.

 

Складирање: 

Производот да се чува надвор од дофат на деца! Да се чува на темно и суво место на температура под 25° C.

 

Состојки:

Fibregum BG [гума акација (акација сенегал, акација сејал) со 90% растворливи диететски влакна], Carnipure® тартарат [Л-карнитин Л-тартрат], екстракт од лист од јерба мате (llex paraguariensis A. St. Hil.) со 8% кофеин, екстракт од семе од гварана (Паулинија Купана) со 10% кофеин, папаја (карика папаја) зрел овошен сок во прав со 6 USP единица /мг протеолитичка активност на папаин, природен вкус на манго, никотинамид, растителни влакна од ориз (ориза сатива), регулатор на киселост: лимонска киселина, засладувач: сукралоза.

Начин на употреба:

Препорачана дневна доза e 1 капсула 30 минути пред појадок и 1 капсула 30 минути пред ручек со чаша вода.

Предупредувања:

Ако сте преосетливи или алергични на која било од состојките на производот или користите лекови, консултирајте се со вашиот лекар пред употреба. Овој производ не се препорачува за бремени жени и доилки.

Важно известување:

Препорачаната дневна доза не треба да се надминува. додатоците на исхрана не треба да се користат како замена за разновидна и урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Важна е разновидна и урамнотежена диета и здрав начин на живот.

Складирање:

Производот да се чува надвор од дофат на деца! Да се чува на темно и суво место на температура под 25° C.

Состојки:

екстракт од овошје гарсинија со 60% хидроксицитрична киселина, L-аскорбинска киселина, средство против стврднување: магнезиумски соли на масни киселини, хром (III) хлорид, капсули: желатин.

СОСТОЈКИ

Пу-ерх чај (30%), билка од луцерн (25%), корен од будрок (20%), слатко овошје од анасон (15%), бозел (10%).

КОРИСТЕТЕ

Никогаш не користете врела вода за чај TummyTox! Истурете свежа топла вода (70-80°C) врз кесичката за чај и сварете 5 минути. Препорачуваме да користите една кесичка чај за секоја чаша.

СКЛАДИРАЊЕ

Да се чува на суво место на собна температура.