-48%

SUMMER DRINKS + CAPS

4,696 ден 2,399 ден

Летото започна, што значи време е за летни промени! Започнете ја летната трансформација со 3 супер-ефикасни и освежителни напитоци + популарните капсули Skinny Bikini!

  • Fat Burner Drink ќе ви помогне да ви се потисне апетитот и да согорите повеќе, посебно доколку сте физички активни!
  • 5-in-1 Curve Shaper со својот уникатен состав и 5-во-1 ефект помага во борбата против вишокот.
  • Shape & Detox за целосна детоксикација на телото и исфрлање на токсините. + ќе ви помогне да согорите повеќе.
  • Skinny Bikini се капсули за согорување кои ќе ви помогнат да постигнете бикини фигура.

19 in stock

Compare
Category:

Опис

ВРЕМЕ Е ЗА ЛЕТНИ ПРОМЕНИ

ВРЕМЕ Е ЗА ЛЕТО, што значи вашите подготовки за посакуваната линија треба да се веќе во тек или започнати! Ви треба нешто за побрзи и поефикасни резултати? Нашите популарни пијалоци ќе ви помогнат токму со тоа, а резултатите ќе бидат видливи по многу кратко време.

3 СУПЕР ПИЈАЛОЦИ ЗА СУПЕР РЕЗУЛТАТИ

Shape & Detox

Почнете да согорувате масти побрзо со Shape & Detox! Збогувајте се со љубовните рачки и кажете здраво на рамниот стомак! Зелениот чај ќе ви помогне да ја стимулирате термогенезата - согорувањето на маснотиите за производство на топлина. Ова ќе го подобри трошењето на енергија, што значи дека вашето тело ќе согорува повеќе калории дури и кога одмарате!

Тројно дејство за согорување маснотии:

• го забрзува метаболизмот и согорувањето на мастите
• помага во намалување на телесните масти
• помага да се изгуби вишокот тежина без да се врати

5-in-1 Curve Shaper

Нападнете ги вишокот килограми од сите агли со неверојатнато сè-во-едно дејство на 5-in-1 Curve Shaper! Ќе ви помогне да го намалите апетитот и да избегнете пат до фрижидерот на полно.

Овој вкусен пијалок со вкус на портокал исто така ќе го зајакне согорувањето за да ви помогне да се ослободите од вишокот околу половината. Со исфрлање на вишокот вода ќе ви помогне да ја намалите надуеноста во стомакот.

Fat Burner Drink

Исто така, сакавме да додадеме и пијалок за согорување на масти во ова пакување, за да согорите маснотии уште поефикасно. Благодарение на Л-Карнитинот во течна форма, согорувањето на мастите значително ќе се подобри и метаболизмот ќе ви биде побрз. Сето ова дури и во мирување!

Стимулирањето на метаболизмот е важно бидејќи да се има ефикасен метаболизам значи да се биде во можност да согорувате калории многу побрзо и да имате повеќе енергија.

Fat Burner Drink е посебен затоа што:
- Го подобрува соодносот помеѓу мускулите и маснотиите за совршено обликувано тело.
- Пократките сесии вежбање ќе ви ги гарантира истите резултати како и долгите.
- Согорувајте уште повеќе маснотии при физичка активност.
- Има неверојатен ефект на слабеење.
- Неговиот ефект на согорување на масти, исто така, трае со часови по користењето.
- Го забрзува го вашиот метаболизам.

Skinny Bikini

Капсулите Skinny Bikini ќе ви помогнат да согорите и блокирате маснотии за моќни резултати за слабеење со само една капсула на ден! Врвниот согорувач на маснотии и блокатор на маснотии со супер состојки ќе се погрижи да го размрдате вашето бикини тело од соништата, но сепак да уживате во вашата омилена масна храна!

СОСТАВ И ИНФОРМАЦИИ

Препорачана дневна доза:

1 кесичка.

Начин на користење:

Растворете 1 кесичка во 250 мл вода. Темелно измешајте за да се растворат сите грутки. Пијте после оброк.

Предупредувања:

Доколку сте преосетливи или алергични на некоја од состојките на овој производ или користите лекови, консултирајте се со вашиот лекар пред употреба. Овој производ не се препорачува за бремени жени и доилки. Препорачаната дневна доза не треба да се надминува. Додатокот во исхраната не треба да се користи како замена за разновидна и урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Разновидна и урамнотежена исхрана и здрав начин на живот се важни. Се чува вон дофат на деца.

Складирање:

Да се чува на темно и суво место на температура под 25°C.

Состојки:

Fibregum™ BG [гума акација (Acacia senegal, Acacia seyal) со 90% растворливи диететски влакна], Екстракт од лист од Јава чај (Orthosi-phon stamineus Benth) со 2% калиум, природна арома на портокал, екстракт од овошје гарсинија камбоџа (Garcinia cambogia) (Gaertan). Desr.) со 60% хидроксицитрична киселина, MOROSIL® [сицилијански црвен портокал (Citrus sinensis (L.) Osbeck) var. Моро овошен екстракт со 4,3-4,5% витамин Ц], концентрат од сок од портокал во прав, екстракт од лист од бела дудинка (Morus alba L.), регулатор на киселост: лимонска киселина, цинк глуконат (цинк), засладувач: сукралоза.

Начин на употреба: 

Препорачана деневна доза е 1 кесичка. Растворете го со силно мешање во 250 мл вода. Темелно промешајте за да ги растворите сите грутки. Пијте го после оброк.

 

Предупредувања: 

Ако сте преосетливи или алергични на која било од состојките на производот или користите лекови, консултирајте се со вашиот лекар пред употреба. Овој производ не се препорачува за бремени жени или доилки.

 

Важно известување: 

Препорачаната дневна доза не треба да се надминува. додатоците на исхрана не треба да се користат како замена за разновидна и урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Важна е разновидна и урамнотежена диета и здрав начин на живот.

 

Складирање: 

Производот да се чува надвор од дофат на деца! Да се чува на темно и суво место на температура под 25° C.

 

Состојки:

Fibregum BG [гума акација (акација сенегал, акација сејал) со 90% растворливи диететски влакна], Carnipure® тартарат [Л-карнитин Л-тартрат], екстракт од лист од јерба мате (llex paraguariensis A. St. Hil.) со 8% кофеин, екстракт од семе од гварана (Паулинија Купана) со 10% кофеин, природен вкус на манго, никотинамид (ниацин), регулатор на киселост: лимонска киселина, засладувач: сукралоза.

Препорачана деневна доза:

1 кесичка. 

Начин на употреба:

Растворете 1 кесичка во 250мл вода. Темелно промешајте за да ги растворите сите грутки. Пијте го после оброк.

Предупредувања:

Доколку сте преосетливи или алергични на некоја од состојките на овој производ или користите лекови, консултирајте се со вашиот лекар пред употреба. Овој производ не се препорачува за бремени жени и доилки. Не треба да се надминува препорачаната дневна доза. Додатокот во исхраната не треба да се користи како замена за разновидна и урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Разновидна и урамнотежена исхрана и здрав начин на живот се важни. Се чува надвор дофат на деца.

Складирање:

Да се чува на темно и суво место на температура под 25° C.

Состојки:

Fibregum BG [гума акација (акација сенегал, акација сејал) со 90% растворливи диететски влакна], концентрат од сок од лимон во прав, природен вкус на лимон, млечен трн (Silybum marianum) екстракт од сушено овошје со 2% силимарин , екстракт од корен од глуварче (Taraxacum officinale Webb) со 11% инулин, екстракт од лист од артишок (Cynara scolymus L.) со 2,5% цинарин, Sunphenon® 90D [екстракт од зелен чај (Camellia sinensis (L.) Kuntze) со 45% EGCG (Епигалокатехин галат) и ≤1%  кофеин], Ester-C© [калциум-L-аскорбат (витамин Ц)], регулатор на киселост: лимонска киселина, засладувач: сукралоза.

Препорачана дневна доза: 

1 капсула

Начин на употреба:

1 капсула со чаша вода после оброк.

Предупредувања:

Доколку сте преосетливи или алергични на која било од состојките на овој производ или користите лекови, консултирајте се со вашиот лекар пред употреба. Овој производ не се препорачува за трудници и доилки. Препорачаната дневна доза не треба да се надминува. Додатоците во исхрана не треба да се користат како замена за разновидна и балансирана исхрана и здрав начин на живот. Важни се разновидна и балансирана исхрана и здрав начин на живот. Да се чува вон дофат на деца.

Складирање:

Чувајте на темно и суво место на температура под 25° C

Состојки:

Teaxcel® E45 [Зелен чај (Camellia sinensis (L.) Kuntze) екстракт од лисја со 95% вкупно полифеноли, 45% EGCG и ≤ 2% кофеин], капсула школка (структура): хипромелоза, Puresea ™ Natural [кафени алги (Ascophyllum nodosum (L.) le JO-LIS) талус фини гранули со 650-980 mg/ kg јод), агент за стврднување: калциум фосфат, цинк бисглицинат (цинк), ACTAMIDE® [црн пипер (пипер нигрм Л.) овошје Екстракт со 95% пиперин).