-59%

Summer Ready

4,496 ден 1,799 ден

Спремни за лето? Оддржете ја формата или стопете ги оние последни досадни масти со пакетот Summer Ready!

  • My Skinny Tea ќе ви го поттикне метаболизмот, но и ќе ви помогне со детоксикација и слабеење.
  • 5-in-1 Curve Shaper со својот 5-во-1 ефект ќе ви помогне да согорите повеќе масти и да се потисне апетитот.
  • Мега популарните капсули Skinny Bikini се вашиот прв сојузник за постигунвање на посакуваната бикини линија!

19 in stock

Compare
Category:

Опис

Супер лесна и ефикасна 30-дневна програма

Бидете летово во врвна форма!

КАКО ДЕЛУВА?

Три топ производи кои ќе ви помогнат да се изборите со вишокот килограми. 

Дали сакате да знаете повеќе?

Првите 10 дена со 5-во-1 Curve Shaper

 

Забрзајте ги напорите за слабеење од сите агли: Гарсинија Камбоџа ќе ви помогне да го потиснете апетитот, да го ублажи складирањето маснотии и да го засили согорувањето на мастите, Јава чајот ќе ви помогне да се борите против задржувањето на водата, а белата дудинка ќе ви помогне да се справите со калориите.

 

Сите 20 дена со My Skinny Tea

 

Забрзување на согорувањето на мастите, подобрување на метаболизмот и одржување на нормално ниво на шеќер во крвта. Чајот исто така ќе ви помогне да ги елиминирате токсините од вашето тело – клучно за слабеење!

 

Сите 30 дена со Skinny Bikini

 

За кратко време капсулите Skinny Bikini ни влегоа во топ 3 најпродавани производи, но не е без причина! Капсулите помагаат да согорите повеќе и да се потисне апетитот. Уникатниот состав е создаден да ви помогне да ја постигнете посакуванта бикини фигура!

xx_s

Зголемете го согорувањето на мастите

Блокирајте ја апсорпцијата на мастите

Намалете ги калориите од мастите

Намалете ги резервите на масти

Започнете со губење на тежината

Зголемете го нивото на енергија

Поддржете ја циркулацијата на крвта

КАКО ДА СЕ КОРИСТИ

Ден 1-30

НАУТРО

1 капсула Skinny Bikini после појадок

 

ПОПЛАДНЕ

1 ќесичка 5-во-1 Curve Shaper после оброк

 

Ден 1-20

1 ќесичка My Skinny Tea пред појадок или ручек (како повеќе ви одговара)

 

СОСТАВ И ИНФОРМАЦИИ

Препорачана дневна доза:

1 кесичка.

Начин на користење:

Растворете 1 кесичка во 250 мл вода. Темелно измешајте за да се растворат сите грутки. Пијте после оброк.

Предупредувања:

Доколку сте преосетливи или алергични на некоја од состојките на овој производ или користите лекови, консултирајте се со вашиот лекар пред употреба. Овој производ не се препорачува за бремени жени и доилки. Препорачаната дневна доза не треба да се надминува. Додатокот во исхраната не треба да се користи како замена за разновидна и урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Разновидна и урамнотежена исхрана и здрав начин на живот се важни. Се чува вон дофат на деца.

Складирање:

Да се чува на темно и суво место на температура под 25°C.

Состојки:

Fibregum™ BG [гума акација (Acacia senegal, Acacia seyal) со 90% растворливи диететски влакна], Екстракт од лист од Јава чај (Orthosi-phon stamineus Benth) со 2% калиум, природна арома на портокал, екстракт од овошје гарсинија камбоџа (Garcinia cambogia) (Gaertan). Desr.) со 60% хидроксицитрична киселина, MOROSIL® [сицилијански црвен портокал (Citrus sinensis (L.) Osbeck) var. Моро овошен екстракт со 4,3-4,5% витамин Ц], концентрат од сок од портокал во прав, екстракт од лист од бела дудинка (Morus alba L.), регулатор на киселост: лимонска киселина, цинк глуконат (цинк), засладувач: сукралоза.

Препорачана дневна доза: 

1 капсула

Начин на употреба:

1 капсула со чаша вода после оброк.

Предупредувања:

Доколку сте преосетливи или алергични на која било од состојките на овој производ или користите лекови, консултирајте се со вашиот лекар пред употреба. Овој производ не се препорачува за трудници и доилки. Препорачаната дневна доза не треба да се надминува. Додатоците во исхрана не треба да се користат како замена за разновидна и балансирана исхрана и здрав начин на живот. Важни се разновидна и балансирана исхрана и здрав начин на живот. Да се чува вон дофат на деца.

Складирање:

Чувајте на темно и суво место на температура под 25° C

Состојки:

Teaxcel® E45 [Зелен чај (Camellia sinensis (L.) Kuntze) екстракт од лисја со 95% вкупно полифеноли, 45% EGCG и ≤ 2% кофеин], капсула школка (структура): хипромелоза, Puresea ™ Natural [кафени алги (Ascophyllum nodosum (L.) le JO-LIS) талус фини гранули со 650-980 mg/ kg јод), агент за стврднување: калциум фосфат, цинк бисглицинат (цинк), ACTAMIDE® [црн пипер (пипер нигрм Л.) овошје Екстракт со 95% пиперин).

СОСТОЈКИ

Пу-ерх чај (30%), билка од луцерн (25%), корен од будрок (20%), слатко овошје од анасон (15%), бозел (10%).

КОРИСТЕТЕ

Никогаш не користете врела вода за чај TummyTox! Истурете свежа топла вода (70-80°C) врз кесичката за чај и сварете 5 минути. Препорачуваме да користите една кесичка чај за секоја чаша.

СКЛАДИРАЊЕ

Да се чува на суво место на собна температура.