-47%

Тотал Слим Пакет

4,196 ден 2,199 ден

РАСПРОДАДЕНО


Повеќекратни ефекти за поефикасни резултати!

  • Tummyccino за забрзување на метаболизмот и повеќе енергија.
  • 5-in-1 Curve Shaper за детокс и намалување тежина.
  • Night Burner Drink за потиснат вечерен апетит и подобар сон.
  • Slim Tummy Caps за намалување на апетитот и согорување масти.

Out of stock

Compare
Category:

Опис

4 СУПЕР ЕФИКАСНИ ПРОИЗВОДИ ЗА СУПЕР РЕЗУЛТАТИ

Tummyccino

СЛАБЕЕЊЕ СО КАФЕ? ДА, МОЛАМ!

Го наполнивме нашето вкусно кафе со најдобрите помагачи за слабеење – зрно од зелено кафе, Гарсинија Камбоџа, семе од гуарана, инстант кафе и диетални влакна од цикорија кои:

✔️ Помагаат да се контролира гладта
✔️ Го забрзуваат метаболизмот
✔️ Го забрзуваат слабеењето
✔️ Даваат енергија - без нервози или пад од кофеин потоа!
✔️ Помагаат на варењето
✔️ Содржат малку јагленохидрати, и се вегански и без глутен!

5-in-1 Curve Shaper

Нападнете ги вишокот килограми од сите агли со неверојатнато сè-во-едно дејство на 5-in-1 Curve Shaper! Ќе ви помогне да го намалите апетитот и да избегнете пат до фрижидерот на полно.

Овој вкусен пијалок со вкус на портокал исто така ќе го зајакне согорувањето за да ви помогне да се ослободите од вишокот околу половината. Со исфрлање на вишокот вода ќе ви помогне да ја намалите надуеноста во стомакот.

Night Burner Drink

Не е ни чудо што Night Burner Drink е еден од најпопуларните производи на TummyTox! Благодарение на неговите висококвалитетни состојки, тој е во состојба да гарантира долготраен ефект на слабеење. Дејствува во текот на вечерните часови и во текот на ноќта, се грижи за регенерација на црниот дроб, го стимулира варењето, им помага на телото и умот да се релаксираат и го подобрува квалитетот на сонот.

Дали се прашувате зошто регенерацијата на црниот дроб е толку важна за губење на тежината? Па, ако вашиот црн дроб е замастен, уште повеќе масни клетки ќе почнат да се таложат во пределот на стомакот и ќе биде навистина тешко да се ослободите од нив ако не одите и прво да го исчистите црниот дроб.

Зошто Night Burner Drink е совршен додаток во вашата дневна рутина:
- Ви помага полесно да заспиете.
- Благодарение на Гарсинија Камбоџа ќе можете побрзо да изгубите тежина.
- Ќе уживате во подлабок и поквалитетен сон.

Slim Tummy Caps

Slim Tummy Caps со Гарсинија Камбоџа промовираат губење на тежината благодарение на неговата целосна и избалансирана формула со 100% природни состојки.

Активната состојка Гарсинија Камбоџа се наоѓа во кората на овошјето: тоа е хидроксицитрична киселина или HCA. Повеќето студии покажаа дека HCA има ефект на губење на тежината. Овој ефект на губење на тежината е возможен благодарение на механизмот на блокирање на липогенезата (производство на маснотии). Има анти-апетитен ефект кој помага во борбата против нервниот глад во текот на денот.

СОСТАВ И ИНФОРМАЦИИ

Препорачана дневна доза:

1 кесичка.

Начин на користење:

Растворете 1 кесичка во 250 мл вода. Темелно измешајте за да се растворат сите грутки. Пијте после оброк.

Предупредувања:

Доколку сте преосетливи или алергични на некоја од состојките на овој производ или користите лекови, консултирајте се со вашиот лекар пред употреба. Овој производ не се препорачува за бремени жени и доилки. Препорачаната дневна доза не треба да се надминува. Додатокот во исхраната не треба да се користи како замена за разновидна и урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Разновидна и урамнотежена исхрана и здрав начин на живот се важни. Се чува вон дофат на деца.

Складирање:

Да се чува на темно и суво место на температура под 25°C.

Состојки:

Fibregum™ BG [гума акација (Acacia senegal, Acacia seyal) со 90% растворливи диететски влакна], Екстракт од лист од Јава чај (Orthosi-phon stamineus Benth) со 2% калиум, природна арома на портокал, екстракт од овошје гарсинија камбоџа (Garcinia cambogia) (Gaertan). Desr.) со 60% хидроксицитрична киселина, MOROSIL® [сицилијански црвен портокал (Citrus sinensis (L.) Osbeck) var. Моро овошен екстракт со 4,3-4,5% витамин Ц], концентрат од сок од портокал во прав, екстракт од лист од бела дудинка (Morus alba L.), регулатор на киселост: лимонска киселина, цинк глуконат (цинк), засладувач: сукралоза.

Препорачана деневна доза:

1 кесичка. 

 

Начин на употреба:

Растворете го со силно мешање во 250 мл вода. Темелно промешајте за да ги растворите сите грутки. Пијте го пред спиење.

 

Предупредувања:

Ако сте преосетливи или алергични на која било од состојките на производот или користите лекови, консултирајте се со вашиот лекар пред употреба. Овој производ не се препорачува за бремени жени или доилки. Препорачаната дневна доза не треба да се надминува. Додатоците на исхрана не треба да се користат како замена за разновидна и урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Важна е разновидна и урамнотежена диета и здрав начин на живот. Да се чува надвор од дофат на деца.

 

Чување:

Да се чува на темно и суво место на температура под 25° C.

 

Состојки:

inavea™ ORIGINAL [aкација гума (Acacia senegal) со 90% растворливи диетални влакна], природна арома на зелен лимон (лајм), екстракт од овошен гарсинија (Garcinia cambogia (Gaertn.) Desr.) со 60% хидроксицитрична киселина, VitaCholine® [холин битартрат], екстракт од лисја од мелем со лимон (Melissa officinalis L.) е со 15% хидроксицинаминска киселина и 7% росмаринска киселина, екстракт од овошје од рогач (Ceratonia siliqua L.), Ester-C© [калциум L-аскорбат (витамин Ц)], екстракт од корен од цикорија (Cichorium intybus L.) со 20% инулин, регулатор на кислеот: лимонска киселина, засладувач: сукралоза, пиридоксин хидрохлорид (витамин Б6).

Инструкции за користење:

Препорачана дневна доза е 1 кесичка. Растворете го со силно мешање во 100 мл топла вода. Мешајте темелно додека не се растворат сите грутки. Пијте го наутро.

Предупредување:

Доколку сте хиперосетливи или алергични на некоја од состојките на овој производ или користите лекарства, консултирајте го вашиот доктор пред употреба.

Важни известувања:

Препорачаниот дневен внес не треба да биде надминат. Додатокот за исхрана не треба да биде користен како замена за разновидна и балансирана исхрана и за здрав животен стил. Разновидна и балансирана исхрана и здрав животен стил се важни.

Чување:

Држете го на страна од дофат на деца! Чувајте го на темно и суво место на температура под 25°C.

Состојки:

Инстант кафе (кафе канефора, зрна) прашок со 3-5% кофеин, Orafti® HSI [цикорија (Cichorium intybus L.) инулин со 88% растворливи диететски влакна], овошен екстракт од гарсинија камбоџа (Garcinia cambogia (Gaertn.) Desr.) со 60% хидроксицитрична киселина, екстракт од зрна од зелено кафе (Coffea robusta L. Linden) со 50% хлорогена киселина и ≤ 2% кофеин, семе од гуарана (Paullinia cupana Kunth.) екстракт со 10% кофеин, арома на капучино, засладувач: сукралоза

Начин на употреба:

Препорачана дневна доза e 1 капсула 30 минути пред оброк. 

Предупредувања:

Ако сте преосетливи или алергични на која било од состојките на производот или користите лекови, консултирајте се со вашиот лекар пред употреба. Овој производ не се препорачува за бремени жени и доилки.

Важно известување:

Препорачаната дневна доза не треба да се надминува. додатоците на исхрана не треба да се користат како замена за разновидна и урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Важна е разновидна и урамнотежена диета и здрав начин на живот. 

Складирање:

Производот да се чува надвор од дофат на деца! Да се чува на темно и суво место на температура под 25° C.

Состојки:

екстракт од овошје гарсинија со 60% хидроксицитрична киселина, L-аскорбинска киселина, средство против стврднување: магнезиумски соли на масни киселини, хром (III) хлорид, капсули: желатин.