-46%

ТummyTox Drinks + Caps

4,496 ден 2,399 ден

Ги согорува мастите, ги елиминира токсините, отокот и задржувањето на водата и го подобрува квалитетот на сонот.

Со помош на нашите 3 најпродавани пијалоциNight Burner Drink, 3-in-1 Draining Drink и Fat Burner Drink ќе го потиснете вечерниот апетит, ќе согорите повеќе масти, ќе исфрлите повеќе вода и токсини од вашето тело и ќе добиете силуета која нема да остане незабележана!

+ Slim Tummy Caps за намален апетит и побрзо постигнување на рамен стомак.

  • Го намалува отокот за 60*%.
  • Деноноќно ги согорува мастите и го стимулира метаболизмот
  • Помага да се контролираат вечерните напади на глад
  • Обезбедува поквалитет на сон
  • Го детоксицира телото
*Ефектите на производот може да варираат помеѓу поединци и може да се разликуваат од оние опишани на веб-страната.
Compare

Опис

Луѓето ширум Европа го обожаваат овој пакет!

БРЗО И ЛЕСНО РЕШЕНИЕ ЗА РАМЕН СТОМАК И ТЕЛО ОД СОНИШТА

Комбинација од 4 ефективни и природни производи за слабеење, детоксикација и добро чувство!

Овој пакет е токму она што ви треба ако:
Се борите со задржување на водата и целулитот
Секогаш чувствувајте се надуени и отечени
Не можете да ја постигнете линијата што ја сакате
Не забележувајте резултати, без разлика колку напорно се трудите
Метаболизмот ви е бавен
Треба да се засили согорувањето на мастите
Вашите вечерни желби го извлекуваат најдоброто од вас

 

 Зузана ги надмина сите овие проблеми со TummyTox!

„Веднаш ја забележав првата промена!

3 вкусни пијалоци + капсули кои ќе го направат слабеењето забавно!

Уште подобри резултати во комбинација со капсули!


Брз и видлив ефекти

Ви помага да го зацврстите вашето тело и да се ослободите од вишокот вода.

Поддржете здраво губење на тежината

Ви помага да ја контролирате желбата, го забрзува метаболизмот и промовира слабеење.


Поддржува согорување на маснотии

Со термогенски ефект кој ви помага да согорите повеќе масти.

Го намалува апетитот

Капсулите ќе ви го потиснат дневниот апетит, Night Burner Drink вечерниот апетит.

Подгответе се да видите видливи резултати за само 15* дена!

 

Го создадовме овој пакет затоа што сакавме да најдеме брзо решение за сите девојки кои сакаат да се ослободат од надуеноста и да почнат брзо да губат тежина.

 

 

Затоа овој пакет е идеален за ослободување од вишокот килограми пред да одите на кратко патување или викенд.

 

 

Доколку сакате да заборавите на постоењето на тие досадни вишок килограми и тој надуен стомак, без да вежбате премногу, оваа програма е идеалното решение за вас!

 

 

Овој пакет ги вклучува нашите 3 најпродавани 100% природни пијалоци3-in-1 Draining Drink, Fat Burner Drink & Night Burner Drink, + мега популарните Slim Tummy Caps!

 

 

*Ефектите на производот може да варираат помеѓу поединци и може да се разликуваат од оние опишани на веб-страната.

FAT BURNER DRINK

Овој е неверојатен! Ја зголемува температурата на вашето тело и брзо ги согорува мастите.

Содржи најчист Л-карнитин на пазарот кој ги трансформира телесните масти во енергија и го спречува складирањето околу колковите и стомакот.

Не се потребни напорни тренинзи, доволно е една прошетка дневно. Само испијте еден пред да излезете и нашиот напиток за согорување маснотии ќе му помогне на вашето тело да согорува повеќе маснотии, исто така за време на одмор (но предлагаме да 30 минути лесно одење).

3-IN-1 DRAINING DRINK

Не сме изненадени зошто девојките ширум Европа го обожаваат овој производ.

Со 100% природни состојки, овој произвид ќе го отстрани вишокот вода и токсини од вашето тело и ќе почне да ги топи мастите.

Дали знаевте дека вишокот вода е една од главните причини зошто жените страдаат од надуеност и нивното слабеење одеднаш може да престане?

Или уште полошо – бројката на вашата вага се зголемува, иако работите напорно и ги правите сите правилни работи – јадете и тренирате?

3-in-1 Draining Drink со своите 100% природни и ефективни состојки го регенерира лимфниот систем. Кога вишокот вода конечно ќе се отстрани од телото, се чувствуваме многу полесни.

Ви предлагаме да започнете со ова патување што побрзо и да ги споделите резултатите со нас на Инстаграм!

NIGHT BURNER DRINK

Имате желба за чоколадо, пржена храна или сладолед пред спиење?

Значи, знаете за што зборуваме! Ноќниот пијалок не само што ви помага да спиете подобро, туку помага и да го намалите гладот ноќе и желбата да јадете слатки.

Содржи 1000 мг Гарсинија Камбоџа – најчистата достапна на пазарот. Го намалува чувството на глад, помага во согорувањето на мастите и промовира брзо и здраво слабеење.

Овој пијалок исто така ви помага да се опуштите, да заспиете побрзо и да спиете добро до утро.

Дали знаевте дека сонот е докажано дека има значително влијание врз природното слабеење, бидејќи добро одмореното тело полесно ги согорува мастите. Со мирен сон, можете да ги изгубите вишокот килограми без многу напор.

SLIM TUMMY CAPS

Дали станувате жртва на чоколадото секој пат кога ќе одлучите да изгубите тежина? Или тоа е торта? Секој пат е иста приказната - стартуваме со диета, решителни и со надеж додека не добиеме желба што не можеме да ја игнорираме.

Не грижете се, Slim Tummy Caps со Гарсинија Камбоџа се тука да помогнат! Гарсинија Камбоџа е тропско овошје, а поради неговите неверојатни својства, некои го нарекуваат чудо овошје.

Неговата главна состојка е хидроксицитрична киселина (HCA). Оваа специјална супстанца придонесува за регулирање на телесната тежина и помага во намалување на гладот. Ја инхибира липогенезата, што значи дека помага да се спречи складирањето на масните клетки во области како што се бутовите, задникот, рацете и стомакот.

КАКО ДА СЕ КОРИСТИ ПАКЕТОТ:

– 1 кесичка 3-in-1 Draining Drink во 500мл вода

– 1 капсула Slim Tummy Caps 30 мин пред појадок со чаша вода

– 1 кесичка Fat Burner Drink пред вежбање 250мл вода

– 1 кесичка Night Burner Drink во 250мл вода

СОСТАВ И ИНФОРМАЦИИ

Начин на употреба: 

Препорачана деневна доза е 1 кесичка. Растворете го со силно мешање во 250 мл вода. Темелно промешајте за да ги растворите сите грутки. Пијте го после оброк.

 

Предупредувања: 

Ако сте преосетливи или алергични на која било од состојките на производот или користите лекови, консултирајте се со вашиот лекар пред употреба. Овој производ не се препорачува за бремени жени или доилки.

 

Важно известување: 

Препорачаната дневна доза не треба да се надминува. додатоците на исхрана не треба да се користат како замена за разновидна и урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Важна е разновидна и урамнотежена диета и здрав начин на живот.

 

Складирање: 

Производот да се чува надвор од дофат на деца! Да се чува на темно и суво место на температура под 25° C.

 

Состојки:

Fibregum BG [гума акација (акација сенегал, акација сејал) со 90% растворливи диететски влакна], Carnipure® тартарат [Л-карнитин Л-тартрат], екстракт од лист од јерба мате (llex paraguariensis A. St. Hil.) со 8% кофеин, екстракт од семе од гварана (Паулинија Купана) со 10% кофеин, папаја (карика папаја) зрел овошен сок во прав со 6 USP единица /мг протеолитичка активност на папаин, природен вкус на манго, никотинамид, растителни влакна од ориз (ориза сатива), регулатор на киселост: лимонска киселина, засладувач: сукралоза.

Начин на употреба: Препорачана дневна доза e 1 капсула 30 минути пред појадок и 1 капсула 30 минути пред ручек со чаша вода.

Предупредувања: Ако сте преосетливи или алергични на која било од состојките на производот или користите лекови, консултирајте се со вашиот лекар пред употреба. Овој производ не се препорачува за бремени жени и доилки.

Важно известување: Препорачаната дневна доза не треба да се надминува. додатоците на исхрана не треба да се користат како замена за разновидна и урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Важна е разновидна и урамнотежена диета и здрав начин на живот.

Складирање: Производот да се чува надвор од дофат на деца! Да се чува на темно и суво место на температура под 25° C.

Состојки: екстракт од овошје гарсинија со 60% хидроксицитрична киселина, L-аскорбинска киселина, средство против стврднување: магнезиумски соли на масни киселини, хром (III) хлорид, капсули: желатин.

Препорачана деневна доза:

1 кесичка. 

Начин на употреба:

Растворете 1 кесичка во 500мл вода. Темелно промешајте за да ги растворите сите грутки. Пијте го наутро.

Предупредувања:

Ако сте преосетливи или алергични на која било од состојките на производот или користите лекови, консултирајте се со вашиот лекар пред употреба. Овој производ не се препорачува за бремени жени или доилки. Препорачаната дневна доза не треба да се надминува. Додатоците на исхрана не треба да се користат како замена за разновидна и урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Важна е разновидна и урамнотежена диета и здрав начин на живот. Да се чува надвор од дофат на деца.

Чување:

Да се чува на темно и суво место на температура под 25° C.

Состојки:

inavea™ ORIGINAL [aкација гума (Acacia senegal) со 90% растворливи диетални влакна], природна арома на зелен лимон (лајм), екстракт од овошен гарсинија (Garcinia cambogia (Gaertn.) Desr.) со 60% хидроксицитрична киселина, VitaCholine® [холин битартрат], екстракт од лисја од мелем со лимон (Melissa officinalis L.) е со 15% хидроксицинаминска киселина и 7% росмаринска киселина, екстракт од овошје од рогач (Ceratonia siliqua L.), Ester-C© [калциум L-аскорбат (витамин Ц)], екстракт од корен од цикорија (Cichorium intybus L.) со 20% инулин, регулатор на кислеот: лимонска киселина, засладувач: сукралоза, пиридоксин хидрохлорид (витамин Б6).

 

Препорачана дневна доза: 

1 капсула 

Начин на употреба:

1 капсула 30 минути пред оброк со чаша вода.

Предупредувања:

Ако сте преосетливи или алергични на која било од состојките во производот или користите лекови, консултирајте се со вашиот лекар пред употреба. Овој производ не се препорачува за бремени жени и доилки. Препорачаната дневна доза не треба да се надминува. Додатоците на исхрана не треба да се користат како замена за разновидна и урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Важна е разновидна и урамнотежена диета и здрав начин на живот. Чување: Да се чува на темно и суво место на температура под 25° C.

Состојки:

ACTIGAR® DC60 [Гарсинија (Garcinia cambogia (Gaertn.) Desr.) овошје екстракт со 60% хидроксицитрична киселина], капсула школка (структура): хипромелоза, L-аскорбинска киселина (витамин Ц), средство за стврднување: гума од багрем, никотинамид (ниацин), средство против стврднување: магнезиумови соли на масни киселини, хром пиколинат (хром).