-40%

Tummy Tea – Пакет за 60 дена

2,197 ден 1,318 ден

Вашите омилени TummyTox чаеви, отсега достапни сите во еден пакет по промотивна цена!

  • 100% Природни, органски и вегански
  • Забрзување на метаболизмот (Daily Kick Tea)
  • Ефикасно согорување (Skinny Me Tea)
  • Детокс на целото тело (Pure Me Tea)
  • Подобар сон (Sleep Tight Tea)

Безбедни за трудници и доилки!

Compare
Category:

Опис

Skinny Me Tea

ПАТОТ ДО РАМЕН СТОМАК НИКОГАШ НЕ БИЛ ПОЛЕСЕН

Чај кој помага за топење маснотии, за привлечна линија.

✅Го забрзува процесот на топење на масните наслаги

✅Спречува формирање на нови масти

✅Без оглед на слабеењето, нивото на енергија останува исто

✅Ги отстранува токсините од телото кои го запираат процесот на слабеење

✅Резултати видливи со само 1 чаша на ден

✅Одличен вкус

КАКО ДЕЛУВА?

Дали често се вознемирувате за оние неколку вишок килограми од кои не можете да се ослободите? Сте се обиделе многупати, но неамло резултат.

Понекогаш мислите дека ослободувањето од вишокот килограми е невозможна мисија и повеќе сакате да се откажете од сè? СТОП! Секогаш постои решение и затоа никогаш не смеете да се откажувате!

Ние го дизајниравме Чајот “Skinny Me Tea” само за девојки како тебе, како би станале најдобрата ваша верзија и да ви докажеме дека ослободувањето на вишокот килограми е навистина можно!

Уникатни состојки кои ќе направат да се чувствувате феноменално во вашата кожа.

Чајот “Skinny Me Tea” го забрзува процесот на топење на масните наслаги на начин што го забрзува метаболизмот.

Избраната мешавина на состојки спречува формирање на вишок маснотии. Бидејќи токсините кои остануваат во организмот често се виновници за неуспешно слабеење, овој чај ја стимулира нивната екскреција.

Skinny Me Tea ќе биде вашиот нов сојузник во борбата за новата линија што отсекогаш сте ја посакувале.

Сè што треба да направите е да пиете 1 чаша Skinny Me Tea на ден и со тоа да го разбудите метаболизмот, кој ќе започне да работи 100 на час. Маснотиите ќе почнат да се топат и килограмите ќе исчезнат. Дали сте за?

Подготовка: Никогаш не користете врела вода за чајот Tummy Tox! Истурете свежа топла вода (70-80 ° C) во чашата и оставете го 5 минути пред употреба. Препорачуваме за секоја чаша да употребите една кесичка чај.
Складирање: Да се чува на суво место на собна температура.
Состојки: Чај од пу-ер, билка од луцерн, корен од бурдок , сладок анасон, елдербери

Pure Me Tea

ИСЧИСТЕТЕ ГО ТЕЛОТО ОД ГЛАВА ДО ПЕТИ!

Специјална мешавина од чај што го ресетира вашето тело и го чисти од токсини.

✅По само 20 дена ќе се чувствувате препородено

✅Дајте му на вашето тело супер сила да работи со полна пареа

✅Елиминирајте ги последиците од нездравиот начин на живот

✅Врз основа на холистичката детоксификација и концептот на слабеење – концептот на чистење на отпадните материи од телото

✅Одличен вкус

КАКО ДЕЛУВА?

За да се чувствувате најдобро во вашата кожа, вашето тело треба да биде во рамнотежа. А основата на секоја рамнотежа на телото е правилен внес и излез – преведен на јазикот на вашето тело, тоа значи дека треба да се грижите за правилна исхрана и оптимално чистење на телото од лошите производи.

20-дневно детокс искуство, чувствувај се прочистено и одлично

Чајот TummyTox Pure Me Tea ви овозможува 20-дневно искуство со детоксификација базирано на милениумско познавање на лековити растенија кои имаат ефект на чистење на нашите главни органи за излачување на отпадните материи – црниот дроб, бубрезите и органите за варење.

Ако добро се грижите за вашето тело и го исчистите од штетни и отпадни материи што се акумулираат во него, ќе се чувствувате многу подобро, а покрај тоа ќе ќе изгубите и неколку килограми.

Подготовка: Никогаш не користете врела вода за чајот Tummy Tox! Истурете свежа топла вода (70-80 ° C) во чашата и оставете го 10-15 минути пред употреба. Препорачуваме за секоја чаша да употребите една кесичка чај.
Складирање: Да се чува на суво место на собна температура.
Состојки: Млечен трн, лисја од зелен чај, корен од Бурдок, корен од глуварче

Daily Kick & Sleep Tight Tea

ЕФЕКТИВНО ДУО ЗА 20 ДЕНА И 20 НОЌИ!

Станете на десна нога денес и започнете ја трансформацијата со чаевите на TummyTox. Пробајте го нашето дуо за зголемување на енергијата во текот на денот и за чистење на телото во текот на ноќта.

✅Отстранува надуеност

✅Помага да се елиминираат токсините од телото

✅Дава повеќе енергија и помага при вежбање

✅Помага да се постигне рамен стомак и да се намали обемот на колкот

✅Релаксира пред спиење и овозможува побрз сон

✅Можат да пијат трудници и доилки

КАКО ДЕЛУВА?

Разбудете ја вашата најдобра верзија

Со пакетот чај TummyTox ќе бидете подготвени за нов почеток. Билните чаеви ќе го зајакнат вашиот метаболизам, исфрлаат токсини од вашето тело и поттикнат топење на вишокот маснотии.

Daily Kick Tea

Чај со кој ќе ги користите вашите сопствени масни наслаги за енергија.

Мешавината од Лисја од зелен чај, лисја од коприва, билка од глуварче, анасон семиња и ким ви дава енергија, ја намалува подуеноста и го започнува метаболизмот. Дозволете Daily Kick Tea да стане дел од вашиот секојдневен утрински ритуал.

Sleep Tight Tea

Чај кој ви помага за подобар сон и воедено го чисти вашето тело додека спиете.

Супер состојките (кора од портокал, нане, лимонова трева, лисја од маточина и хоп) ќе му помогнат на вашето тело да се одмори, прочисти и регенерира во текот на ноќта и да ве подготви за нов ден – без стрес.


Daily Kick Tea
Подготовка: Никогаш не користете врела вода за чајот Tummy Tox! Истурете свежа топла вода (70-80 ° C) во чашата и оставете го 5 минути пред употреба. Препорачуваме за секоја чаша да употребите една кесичка чај.
Складирање: Да се чува на суво место на собна температура.
Состојки: Лисја од зелен чај, лисја од коприва, билка од глуварче, анасон семиња, ким.
 
Sleep Tight Tea
Подготовка: Никогаш не користете врела вода за чајот Tummy Tox! Истурете свежа топла вода (70-80 ° C) во чашата и оставете го 5 минути пред употреба. Препорачуваме за секоја чаша да употребите една кесичка чај.
Складирање: Да се чува на суво место на собна температура.
Состојки: Кора од портокал, лисја од пеперминт (нане), лимонова трева, лисја од маточина, хоп конуси.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Tummy Tea – Пакет за 60 дена”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *