-50%

TummyTox Челично Шише

1,199 ден 599 ден

Прекрасно дизајнирано и цврсто шише совршено за употреба додека сте во движење!

 • Двојна изолација за да ги одржувате вашите пијалоци топли и ладни со часови
 • Издржлива конструкција од не’рѓосувачки челик
 • 100% водоотпорен
 • 500мл капацитет

87 in stock

Compare
SKU: CSH001 Category:

Опис

УЖИВАЈТЕ ВО ВАШИОТ ЧАЈ БИЛО КАДЕ!
Стилско шише за сите TummyTox девојки!

* Не мијте го шишето во машина за миење садови, наместо тоа, измијте го рачно.

 • Ги чува напитоците топли до 8 часа
 • Ги чува напитоците ладни до 24 часа
 • Шише од не’рѓосувачки челик
 • Двојна изолација
 • 500мл капацитет
 • Направете го вашиот teatox уште полесно
 • 100% водоотпорен

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “TummyTox Челично Шише”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *