Погледнете што е најново

Најпопуларни производи

 • -36%

  20-денвен Експрес

  2,997 ден 1,899 ден Add to cart
 • -62%

  Pure Me Tea 1+1 ГРАТИС

  1,198 ден 449 ден Add to cart
 • -42%

  ТummyTox Drinks + Caps

  3,796 ден 2,199 ден Dodadi vo kosnicka
 • -36%

  TummyTox Drinks – Пакет

  2,997 ден 1,899 ден Dodadi vo kosnicka
 • -42%

  BEACH BODY

  5,594 ден 3,199 ден Dodadi vo kosnicka
 • -42%

  30-дневен Пакет за Топење на Масти

  3,796 ден 2,199 ден Dodadi vo kosnicka
 • -40%

  3 x Fat Burner Drink

  2,997 ден 1,798 ден Dodadi vo kosnicka
 • -48%

  3 x Shape & Detox

  3,897 ден 1,999 ден Dodadi vo kosnicka
Зошто да нѐ изберете?

Што нѐ прави посебни?

01

Нашите производи содржат најквалитетни природни состојки поддржани од науката, создадени да ви помогнат во вашите напори да изгледате како што посакувате!

02

Покрај брзото и ефикасно постигнување на идеалните резултати за здраво и фит тело, TummyTox ви нуди вкусно, природно и незаборавно патешествие!

03

Произведени и достапни насекаде во ЕУ, сите наши производи се според највисок стандард за квалитет со цел да ви овозможиме ефикасни и безбедни резултати.

Прочитајте повеќе

Најнови објави

5 најчести причини за надуеноста и како да ги решите

5 најчести причини за надуеност и како да ги решите Помеѓу 10% и 25% од инаку здравите луѓе се жалат…

Read More

5 совети како до здрава тежина после летните одмори

5 совети како до здрава тежина по летните одмори Се вративте дома од вашиот летен одмор? Се опуштивте на плажа…

Read More

5 трикови до совршена бикини фигура во последен момент!

5 трикови до совршена бикини фигура во последен момент! Одбројувањето до летото официјално започна! Како течат твоите подготовки за бикини…

Read More
Пријавете се за Newsletter