Погледнете што е најново

Најпопуларни производи

 • -47%

  Тотал Слим Пакет

  4,196 ден 2,199 ден Додади Во Кошничка
 • -51%

  30-Дневен Ноќен Пакет

  4,097 ден 1,999 ден Додади во кошничка
 • -53%

  30-Дневен Детокс

  4,296 ден 1,999 ден Додади Во Кошничка
 • -48%

  20-Дневно Согорување

  3,097 ден 1,598 ден Додади Во Кошничка
 • -46%

  3 x Night Burner + Slim Tummy Caps

  4,496 ден 2,399 ден Додади Во Кошничка
 • -44%

  3 x 5-in-1 Curve Shaper

  3,597 ден 1,999 ден Додади Во Кошничка
 • -59%

  Summer Ready

  4,496 ден 1,799 ден Додади Во Кошничка
 • -48%

  SUMMER DRINKS + CAPS

  4,696 ден 2,399 ден Додади Во Кошничка
Зошто да нѐ изберете?

Што нѐ прави посебни?

01

Нашите производи содржат најквалитетни природни состојки поддржани од науката, создадени да ви помогнат во вашите напори да изгледате како што посакувате!

02

Покрај брзото и ефикасно постигнување на идеалните резултати за здраво и фит тело, TummyTox ви нуди вкусно, природно и незаборавно патешествие!

03

Произведени и достапни насекаде во ЕУ, сите наши производи се според највисок стандард за квалитет со цел да ви овозможиме ефикасни и безбедни резултати.

Прочитајте повеќе

Најнови објави

Како да се справите со вишокот и надуеноста после летните одмори?

Како да се справите со вишокот и надуеноста после летните одмори? Се осеќате здебелени и подуени после летните одмори? Еве…

Прочитај повеќе

Придобивки од Наизменичниот Пост (Intermittent Fasting)

Придобивки од Наизменично Постење (Intermittent Fasting) Наизменичното постење станува сè попопуларно во последните години.   За разлика од повеќето диети…

Прочитај повеќе

5 најчести причини за надуеноста и како да ги решите

5 најчести причини за надуеност и како да ги решите Помеѓу 10% и 25% од инаку здравите луѓе се жалат…

Прочитај повеќе
Пријавете се за Newsletter