Погледнете што е најново

Најпопуларни производи

 • -51%

  New Summer Drinks + ГРАТИС Sleep Tight Tea

  3,895 ден 1,899 ден Додади во кошничка
 • -47%

  3x Tummyccino + ГРАТИС Pure Me Tea

  3,396 ден 1,799 ден Додади во кошничка
 • -52%

  3 x 5-in-1 Curve Shaper + ГРАТИС Daily Kick Tea

  4,196 ден 1,999 ден Прочитај повеќе
 • -51%

  3x Night Burner Drink + ГРАТИС Pure Me Tea

  4,097 ден 1,999 ден Додади во кошничка
 • -46%

  3 x 5-in-1 Curve Shaper + Slim Tummy Caps

  4,496 ден 2,399 ден Додади во кошничка
 • -52%

  Pure Me Tea 2+1 ГРАТИС

  2,097 ден 998 ден Додади во кошничка
 • -66%

  Daily Kick & Sleep Tight Tea 1+1 ГРАТИС

  2,398 ден 799 ден Прочитај повеќе
 • -51%

  Detox, Slim & Sleep

  5,395 ден 2,599 ден Додади во кошничка
Зошто да нѐ изберете?

Што нѐ прави посебни?

01

Нашите производи содржат најквалитетни природни состојки поддржани од науката, создадени да ви помогнат во вашите напори да изгледате како што посакувате!

02

Покрај брзото и ефикасно постигнување на идеалните резултати за здраво и фит тело, TummyTox ви нуди вкусно, природно и незаборавно патешествие!

03

Произведени и достапни насекаде во ЕУ, сите наши производи се според највисок стандард за квалитет со цел да ви овозможиме ефикасни и безбедни резултати.

Прочитајте повеќе

Најнови објави

10 КЛУЧНИ ПРИДОБИВКИ ОД РЕДОВНО ПИЕЊЕ ЧАЈ

10 КЛУЧНИ ПРИДОБИВКИ ОД РЕДОВНО ПИЕЊЕ ЧАЈ Студените денови веќе пристигнаа и секоја топла шолја чај е тука да ни…

Прочитај повеќе

Како да се справите со вишокот и надуеноста после летните одмори?

Како да се справите со вишокот и надуеноста после летните одмори? Се осеќате здебелени и подуени после летните одмори? Еве…

Прочитај повеќе

Придобивки од Наизменичниот Пост (Intermittent Fasting)

Придобивки од Наизменично Постење (Intermittent Fasting) Наизменичното постење станува сè попопуларно во последните години.   За разлика од повеќето диети…

Прочитај повеќе
Пријавете се за Newsletter