Showing the single result

 • -33%

  Daily Kick & Sleep Tight Tea

  1,199 ден 799 ден
  40 ќесички – за 20 дневна употреба

  Дуо чаеви кое ќе ви го разбуди метаболизмот и варењето, за дневна и ноќна детоксикација на телото!

  • Зголемете го согорувањето на мастите и изгубете повеќе килограми
  • Поддржете го вашето варење и чистење на телото
  • Релаксира пред спиење
  • Намалете ја напнатоста и раздразливоста
  • Одлични во лето како освежителни и вкусни ладни чаеви
  Додади во кошничка