Showing the single result

 • -50%

  TummyTox Челично Шише

  1,199 ден 599 ден

  Прекрасно дизајнирано и цврсто шише совршено за употреба додека сте во движење!

  • Двојна изолација за да ги одржувате вашите пијалоци топли и ладни со часови
  • Издржлива конструкција од не’рѓосувачки челик
  • 100% водоотпорен
  • 500мл капацитет
  Додади во кошничка