Showing the single result

 • -37%

  3 x Tummyccino – Пакет за 30 дена

  2,697 ден 1,698 ден

  МЕСЕЧЕН ПАКЕТ

  30 ќесички – за 30 дневна употреба

  Вкусно кафе кое помага да се постигнат вашите цели за слабеење додека се чувствувате како да сте на врвот на светот!

  • Го поттикнува метаболизмот и согорувањето на мастите
  • Го инхибира создавањето на нови масти
  • Го зголемува вашето ниво на енергија и ве одржува будни
  • Го потиснува прекумерниот апетит и гладот
  • Без шеќер, без вештачки ароми, но сепак вкусно, богато и кремасто
  Додади Во Кошничка