Showing the single result

 • -50%

  My Skinny Tea 2+1 Гратис

  2,397 ден 1,198 ден
  60 ќесички – за 60 дневна употреба

  Мега популарниот чај My Skinny Tea сега достапен во пакет 2+1 гратис!

  Понудата трае до потрошување на залихите!

  100% природен и функционален чај кој ви помага побрзо да ги постигнете целите за слабеење.

  • Помага во топењето на мастите
  • Помага во спречување на таложење маснотии
  • Го одржува вашето ниво на енергија
  • Го чисти вашето тело од токсини и го поддржува варењето
  • Одличен во лето како освежителен и вкусен ладен чај
  Додади во кошничка