Showing the single result

 • -50%

  TummyTox Бел Шејкер

  599 ден 299 ден

  Шејкер од 4 делови за совршено мешани протеински шејкови или замена на оброците во секое време и на кое било место.

  • Капацитет од 500 ml – одличен за енергични тренинзи и употреба во движење
  • Со прицврстувачка цедилка за лесно мешање без грутки
  • 100% отпорен на протекување
  • Направено од врвна пластика без БПА – издржлива и безбедна за долготрајна употреба
  • Можете да го користите и за вода или некој друг напиток
  Додади во кошничка