Showing the single result

 • -30%

  Booty Band

  999 ден 699 ден

  Изградете го задникот, тонирајте ги нозете и обликувајте ги бутовите со лентата за отпор направена од специјален текстил кој нема да се рашири. Сега, ајде да ги смениме рутините за вежбање засекогаш!

  • Материјалот е толку удобен што можете да го користите на гола кожа
  • Нема да се лизне или преврти благодарение на поширок дизајн и внатрешни гумени зафати
  • Напреден отпор – одличен за сите нивоа на градење задник
  • Совршен за вас ако не можете или не сакате да користите тегови
  Додади во кошничка