-46%

30-дневен Пакет за Топење на Масти

4,496 ден 2,399 ден

Fat Burner Drink – Распродаден | Нови залихи наскоро

МЕСЕЧЕН ПАКЕТ


30 дневен пакет за топење на масти кој за 30 дена ќе ви помогне да ги постигнете вашите цели брзо и ефикасно!

  • 3 х Fat Burner Drink – за забрзано топење во текот на целиот ден и поголема енергија.
  • 1 х Slim Tummy Caps – за намален апетит пред оброците и постигнување рамен стомак.

99 in stock

Compare
Category:

Опис

FAT BURNER DRINK

#TummyTox девојките го обожаваат Fat Burner Drink!

СОГОРУВАЊЕТО МАСТИ НИКОГАШ НЕ БИЛО ТОЛКУ ЕДНОСТАВНО

Сега уште поефективен Fat Burner Drink со нова и подобрена формула!

✔️ Го забрзува согорувањето на мастите поради неговото термогено дејство

✔️ Гори маснотии каде што е важно

✔️ Го зајакнува метаболизмот и го зголемува нивото на енергија

✔️ Кратките сесии за вежбање ги носат резултатите од долгите тренинзи

✔️ Продолжува да согорува калории неколку часа по вежбање, кога веќе седите пред телефон или компјутер

✔️ Содржи екстракти од гуарана, папаја, зелени мате листови и л-карнитин

КАКО ДЕЛУВА?

Дали сте се обидувале да слабеете, но немате доволно време за теретана? Ние го имаме решението! Вкусен пијалок со вкус на манго кој активно согорува маснотии додека вежбате!

 

Fat Burner Drink INTENSE ја зголемува вашата внатрешна температура и помага да се забрза согорувањето на мастите. Содржи најчиста форма на Л-карнитин, кој гарантира дека нашето тело користи маснотии за енергија наместо да ги чува како масни наслаги. На овој начин, ние трошиме повеќе калории побрзо, а исто така се чувствуваме поенергични! Масните наслаги околу колковите и стомакот ќе се намалат уште пред да забележите!

Согорувањето на мастите сега е полесно и побрзо.

Fat Burner Drink ви помага да согорите повеќе маснотии додека се движите и да изгубите повеќе тежина во процесот.


· Согорува 24*% повеќе телесни масти

 

· Помага во обликувањето на вашето тело додека вежбате

 

· Ги прави пократките тренинзи поефикасни

 

· Го зајакнува метаболизмот и работи дури и додека одмарате

 

· Ефектот на согорување маснотии трае неколку часа!


Вежбањето ќе биде полесно со Fat Burner Drink INTENSE и вашето тело ќе може поефикасно да ги согорува мастите! Нашите клиенти го сакаат и неговиот одличен освежителен вкус на манго.


*Ефектите на производот може да варираат помеѓу поединци и може да се разликуваат од оние опишани на веб-страната.

SLIM TUMMY CAPS

#TummyTox девојките ги обожаваат нашите производи!

ПОМАЛА ЖЕЛБА ЗА ХРАНА

Овие капсули за слабеење помагаат да се потисне прекумерната желба за храна и да се ослободите од салото на стомакот.

✔️Го чувството на глад и желбата за храна
✔️Помага во забрзување на метаболизмот
✔️Помага во согорување на повеќе масти
✔️Помага да се контролира телесната тежина
✔️Одржува ниво на шеќер и маснотии во крвта
✔️Содржи повисоко 60% HCA за најдобри резултати во слабеење

КАКО ДЕЛУВААТ?

Со помош на Garcinia Cambogia, ќе јадете помалку и ќе се чувствувате подобро!

Дали станувате жртва на чоколадото секој пат кога ќе одлучите да изгубите тежина? Или тоа е торта? Секој пат е иста приказната - стартуваме со диета, решителни и со надеж додека не добиеме желба што не можеме да ја игнорираме.

Не грижете се, Slim Tummy Caps со Гарсинија Камбоџа се тука да помогнат! Гарсинија Камбоџа е тропско овошје, а поради неговите неверојатни својства, некои го нарекуваат чудо овошје.

Неговата главна состојка е хидроксицитрична киселина (HCA). Оваа специјална супстанца придонесува за регулирање на телесната тежина и помага во намалување на гладот. Ја инхибира липогенезата, што значи дека помага да се спречи складирањето на масните клетки во области како што се бутовите, задникот, рацете и стомакот.

Дополнително, Гарсинија Камбоџа го зголемува нивото на серотонин (хормонот на среќата), што може да влијае на расположението. Високото ниво на серотонин може да ја намали желбата за прејадување, особено кога тоа е резултат на лошо расположение, емоционални проблеми и депресија.

Освен Garcinia, Slim Tummy Caps содржи хром и витамин Ц, кои помагаат да се зајакнат ефектите на Гарсинија. Хромот игра улога во метаболизмот и придонесува за стабилно ниво на шеќер.

Витаминот Ц помага за зајакнување на метаболизмот и ги заштитува клетките од оксидативен стрес.

Slim Tummy Caps ќе ви помогнат да го изгубите салото од стомакот и да постигнете потенка фигура, а истовремено да го подобрите вашето расположение и да го подигнете нивото на енергија!

КАКО ДА СЕ КОРИСТИ ПАКЕТОТ:

ДЕН 1-30:

1 кесичка после оброк во 250мл вода или пред вежбање доколку сте физички активни

ДЕН 1-30:

1 капсула на ден.

1 капсула 30 мин пред оброк.

СОСТАВ И ИНФОРМАЦИИ

Начин на употреба: 

Препорачана деневна доза е 1 кесичка. Растворете го со силно мешање во 250 мл вода. Темелно промешајте за да ги растворите сите грутки. Пијте го после оброк.

 

Предупредувања: 

Ако сте преосетливи или алергични на која било од состојките на производот или користите лекови, консултирајте се со вашиот лекар пред употреба. Овој производ не се препорачува за бремени жени или доилки.

 

Важно известување: 

Препорачаната дневна доза не треба да се надминува. додатоците на исхрана не треба да се користат како замена за разновидна и урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Важна е разновидна и урамнотежена диета и здрав начин на живот.

 

Складирање: 

Производот да се чува надвор од дофат на деца! Да се чува на темно и суво место на температура под 25° C.

 

Состојки:

Fibregum BG [гума акација (акација сенегал, акација сејал) со 90% растворливи диететски влакна], Carnipure® тартарат [Л-карнитин Л-тартрат], екстракт од лист од јерба мате (llex paraguariensis A. St. Hil.) со 8% кофеин, екстракт од семе од гварана (Паулинија Купана) со 10% кофеин, папаја (карика папаја) зрел овошен сок во прав со 6 USP единица /мг протеолитичка активност на папаин, природен вкус на манго, никотинамид, растителни влакна од ориз (ориза сатива), регулатор на киселост: лимонска киселина, засладувач: сукралоза.

Препорачана дневна доза: 

1 капсула

Начин на употреба:

1 капсула 30 минути пред оброк со чаша вода.

Предупредувања:

Ако сте преосетливи или алергични на која било од состојките во производот или користите лекови, консултирајте се со вашиот лекар пред употреба. Овој производ не се препорачува за бремени жени и доилки. Препорачаната дневна доза не треба да се надминува. Додатоците на исхрана не треба да се користат како замена за разновидна и урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Важна е разновидна и урамнотежена диета и здрав начин на живот. Чување: Да се чува на темно и суво место на температура под 25° C.

Состојки:

ACTIGAR® DC60 [Гарсинија (Garcinia cambogia (Gaertn.) Desr.) овошје екстракт со 60% хидроксицитрична киселина], капсула школка (структура): хипромелоза, L-аскорбинска киселина (витамин Ц), средство за стврднување: гума од багрем, никотинамид (ниацин), средство против стврднување: магнезиумови соли на масни киселини, хром пиколинат (хром).