Showing all 5 results

 • -44%

  3 x Draining Drink – Пакет за 30 дена

  3,597 ден 1,999 ден
  30 кесички | За 30-дневна употреба

  МЕСЕЧЕН ПАКЕТ

  НОВА и подобрена формула за борба против задржувањето на водата, вишокот килограми и целулитот и поддршка на долгорочно губење на тежината. Само еден напиток со вкус на јагода дневно ќе ги исфрли токсините и ќе ве ослободи од надуеност!

  • 3 во 1 дејство: се бори против задржувањето на водата, поддржува губење на тежината, го намалува целулитот
  • Зголемува елиминација на вишокот вода за 27%*
  • 60%* намалување на надуеност и оток
  • 87%* од корисниците беа задоволни од резултатите
  • НОВ одличен вкус: јагода
  *Ефектите на производот може да варираат помеѓу поединци и може да се разликуваат од оние опишани на веб-страната
  Додади Во Кошничка
 • -33%

  3-in-1 Draining Drink

  1,199 ден 799 ден
  НОВ ДИЗАЈН | СОСТАВОТ И НАЧИНОТ НА УПОТРЕБАТА СЕ НЕПРОМЕНЕТИ
  10 кесички | За 10-дневна употреба

  НОВА и подобрена формула за борба против задржувањето на водата, вишокот килограми и целулитот и поддршка на долгорочно губење на тежината. Само еден напиток со вкус на јагода дневно ќе ги исфрли токсините и ќе ве ослободи од надуеност!

  • 3 во 1 дејство: се бори против задржувањето на водата, поддржува губење на тежината, го намалува целулитот
  • Зголемува елиминација на вишокот вода за 27%*
  • 60%* намалување на надуеност и оток
  • 87%* од корисниците беа задоволни од резултатите
  • НОВ одличен вкус: јагода
  *Ефектите на производот може да варираат помеѓу поединци и може да се разликуваат од оние опишани на веб-страната
  Додади во кошничка
 • -46%

  30 дневен пакет против надуеност и апетит

  4,496 ден 2,399 ден

  Ослободете се од вишокот вода, отоците и големиот апетит! Вчудоневидете се од промените после само 30 дена!

  • 3 x 3-in-1 Draining Drink – за намалување на вишокот вода и надуеноста, како и намален целулит.
  • 1 x Slim Tummy Caps – за намалување апетитот пред оброците и постигвање рамен стомак.
  Додади Во Кошничка
 • -44%

  TummyTox Drinks – Пакет

  3,597 ден 1,999 ден

  Ги согорува мастите, ги елиминира токсините, отокот и задржувањето на водата и го подобрува квалитетот на сонот.

  Со помош на нашите 3 најпродавани пијалоциNight Burner Drink, 3-in-1 Draining Drink и Fat Burner Drink ќе го потиснете вечерниот апетит, ќе согорите повеќе масти, ќе исфрлите повеќе вода и токсини од вашето тело и ќе добиете силуета која нема да остане незабележана!

  • Го намалува отокот за 60*%.
  • Деноноќно ги согорува мастите и го стимулира метаболизмот
  • Помага да се контролираат вечерните напади на глад
  • Обезбедува поквалитет на сон
  • Го детоксицира телото
  *Ефектите на производот може да варираат помеѓу поединци и може да се разликуваат од оние опишани на веб-страната.
  Додади Во Кошничка
 • -46%

  ТummyTox Drinks + Caps

  4,496 ден 2,399 ден

  Ги согорува мастите, ги елиминира токсините, отокот и задржувањето на водата и го подобрува квалитетот на сонот.

  Со помош на нашите 3 најпродавани пијалоциNight Burner Drink, 3-in-1 Draining Drink и Fat Burner Drink ќе го потиснете вечерниот апетит, ќе согорите повеќе масти, ќе исфрлите повеќе вода и токсини од вашето тело и ќе добиете силуета која нема да остане незабележана!

  + Slim Tummy Caps за намален апетит и побрзо постигнување на рамен стомак.

  • Го намалува отокот за 60*%.
  • Деноноќно ги согорува мастите и го стимулира метаболизмот
  • Помага да се контролираат вечерните напади на глад
  • Обезбедува поквалитет на сон
  • Го детоксицира телото
  *Ефектите на производот може да варираат помеѓу поединци и може да се разликуваат од оние опишани на веб-страната.
  Додади Во Кошничка