Showing 1–12 of 24 results

 • -44%

  20-денвен Експрес

  3,597 ден 1,999 ден

  20-дневен пакет


  Совршена комбинација на производи кои ќе ви помогнат да изгубите тежина за кратко време: борба против задржувањето на водата, надуеноста и целулитот и согорувајте маснотии преку ноќ!

  • 2 бестселери за слабеење во 1 пакување: омилениот природен дренажен пијалок на нашите клиенти и вкусен согорувач на маснотии во текот на ноќта.
  • Совршен за брзо слабеење: го чисти телото од токсини и елиминира вишок течности.
  • Го намалува отокот до 60%* и ја ограничува појавата на целулит.
  • Го стимулира согорувањето на мастите во текот на ноќта.
  • Ви помага да спиете подобро и да го држите апетитот под контрола во текот на вечерта.
  *Ефектите на производот може да варираат помеѓу поединци и може да се разликуваат од оние опишани на веб-страната.
  Додади Во Кошничка
 • -44%

  3 x 5-in-1 Curve Shaper

  3,597 ден 1,999 ден

  3 КУТИИ – ЗА 30-ДНЕВНА УПОТРЕБА


  РАСПРОДАДЕНО


  Чувајте ги вашите облини под контрола на природен начин со супер ефективно 5-во-1 решение за слабеење. Намалете до 3 кг* телесна тежина, до 7,5 цм* околу половината и до 6 цм* обемот на колковите со овој пијалок за слабеење богат со диетални влакна!

  • Го намалува вашиот апетит
  • Ги блокира калориите од јаглехидратите
  • Го поттикнува согорувањето на мастите
  • Се бори со задржување на водата
  • Спречува складирање на маснотии
  • Со Morosil®, Гарсинија Камбоџа и лист од бела дудинка
  • Одличен вкус од портокал
  • Без штетни хемикалии
  • Над 15 години експертиза во развој и производство на додатоци во исхраната
  Read more
 • -46%

  3 x 5-in-1 Curve Shaper + Slim Tummy Caps

  4,496 ден 2,399 ден

  30-ДНЕВЕН ПАКЕТ


  РАСПРОДАДЕНО


  Чувајте ги вашите облини под контрола на природен начин со супер ефективно 5-во-1 решение за слабеење + НАЈПОПУЛАРНИТЕ капсули Slim Tummy Caps за потиснување на апетитот и подобрување на напорите.

  • Го намалува вашиот апетит
  • Го поттикнува согорувањето на мастите
  • Се бори со задржување на водата
  • Со Morosil®, Гарсинија Камбоџа и лист од бела дудинка
  • Над 15 години експертиза во развој и производство на додатоци во исхраната
  Read more
 • -52%

  3 x 5-in-1 Curve Shaper + ГРАТИС Daily Kick Tea

  4,196 ден 1,999 ден

  30-ДНЕВЕН ПАКЕТ


  РАСПРОДАДЕНО


  Чувајте ги вашите облини под контрола на природен начин со супер ефективно 5-во-1 решение за слабеење + ПОДАРОК чај Daily Kick Tea за детоксикација и природна енергија.

  • Го намалува вашиот апетит
  • Го поттикнува согорувањето на мастите
  • Се бори со задржување на водата
  • Над 15 години експертиза во развој и производство на додатоци во исхраната
  Прочитај повеќе
 • -44%

  3 x Draining Drink – Пакет за 30 дена

  3,597 ден 1,999 ден
  30 кесички | За 30-дневна употреба

  МЕСЕЧЕН ПАКЕТ

  НОВА и подобрена формула за борба против задржувањето на водата, вишокот килограми и целулитот и поддршка на долгорочно губење на тежината. Само еден напиток со вкус на јагода дневно ќе ги исфрли токсините и ќе ве ослободи од надуеност!

  • 3 во 1 дејство: се бори против задржувањето на водата, поддржува губење на тежината, го намалува целулитот
  • Зголемува елиминација на вишокот вода за 27%*
  • 60%* намалување на надуеност и оток
  • 87%* од корисниците беа задоволни од резултатите
  • НОВ одличен вкус: јагода
  *Ефектите на производот може да варираат помеѓу поединци и може да се разликуваат од оние опишани на веб-страната
  Додади Во Кошничка
 • -44%

  3 x Fat Burner Drink

  3,597 ден 1,999 ден
  Fat Burner Drink – Распродаден | Нови залихи наскоро

  МЕСЕЧЕН ПАКЕТ

  30 ќесички – за 30 дневна употреба

  Вкусен манго напиток со термогенски ефект за фит и затегнато тело.

  Ја прави својата магија и за време на одмор!

  • Зголемете го согорувањето на мастите за 24%* неколку часа
  • Намалете го заморот и добијте голем поттик на енергија
  • Закрепнете од вашите тренинзи побрзо
  • Со 1000мг најчист Л-карнитин на пазарот
  * Ефектите на производот може да варираат помеѓу поединци и може да се разликуваат од опишаните на веб-страната.
  Read more
 • -46%

  3 x Night Burner + Slim Tummy Caps

  4,496 ден 2,399 ден

  Nigbt Burner Drink распродаден – нови залихи наскоро.


  30-ДНЕВЕН ПАКЕТ


  Потиснете го апетитот преку ден и во доцните часови со помош на овој промотивен месечен пакет!

  • Капсулите Slim Tummy Caps помагаат да се потисне прекумерниот апетит во текот на целиот ден.
  • Night Burner Drink ќе ви помогне да се намали желбата за храна и грицки во вечерните часови + релаксира и го подобрува сонот.
  • Одлична 30-дневна комбинација за контрола на апетитот, подобрување на напорите и подобар сон!
  Додади Во Кошничка
 • -44%

  3 x Night Burner Drink – Пакет за 30 дена

  3,597 ден 1,999 ден

  МЕСЕЧЕН ПАКЕТ

  30 ќесички – за 30 дневна употреба

  Вкусен пијалок кој помага во забрзување на согорувањето на мастите и го подобрува спиењето.

  Вкусен пијалок кој помага да се потисне вечерниот глад, ви овозможува да се опуштите и да стопите килограми додека спиете!

  • Ги спречува калориите да се претвораат во маснотии
  • Го поддржува вашиот главен орган што гори маснотии – црниот дроб
  • Го намалува вечерниот апетит – ви помага да се опуштите и да спиете мирно
  • Не содржи стимуланси за нарушување на вашиот сон
  Додади Во Кошничка
 • -37%

  3 x Tummyccino – Пакет за 30 дена

  2,697 ден 1,698 ден

  МЕСЕЧЕН ПАКЕТ

  30 ќесички – за 30 дневна употреба

  Вкусно кафе кое помага да се постигнат вашите цели за слабеење додека се чувствувате како да сте на врвот на светот!

  • Го поттикнува метаболизмот и согорувањето на мастите
  • Го инхибира создавањето на нови масти
  • Го зголемува вашето ниво на енергија и ве одржува будни
  • Го потиснува прекумерниот апетит и гладот
  • Без шеќер, без вештачки ароми, но сепак вкусно, богато и кремасто
  Додади Во Кошничка
 • -46%

  30 дневен пакет против надуеност и апетит

  4,496 ден 2,399 ден

  Ослободете се од вишокот вода, отоците и големиот апетит! Вчудоневидете се од промените после само 30 дена!

  • 3 x 3-in-1 Draining Drink – за намалување на вишокот вода и надуеноста, како и намален целулит.
  • 1 x Slim Tummy Caps – за намалување апетитот пред оброците и постигвање рамен стомак.
  Додади Во Кошничка
 • -46%

  30-дневен Пакет за Топење на Масти

  4,496 ден 2,399 ден
  Fat Burner Drink – Распродаден | Нови залихи наскоро

  МЕСЕЧЕН ПАКЕТ


  30 дневен пакет за топење на масти кој за 30 дена ќе ви помогне да ги постигнете вашите цели брзо и ефикасно!

  • 3 х Fat Burner Drink – за забрзано топење во текот на целиот ден и поголема енергија.
  • 1 х Slim Tummy Caps – за намален апетит пред оброците и постигнување рамен стомак.
  Read more
 • -51%

  3x Night Burner Drink + ГРАТИС Pure Me Tea

  4,097 ден 1,999 ден

  3x Night Burner Drink + подарок Pure Me Tea!

  30-дневен ноќен пакет за вечерно согорување и подобар сон!

  • Го потиснува вечерниот апетит.
  • Помага да согорите повеќе додека спиете
  • Релаксира и го подобрува сонот.
  Додади во кошничка