Showing 1–12 of 22 results

 • -41%

  10-ДНЕВЕН СТАРТ

  2,398 ден 1,399 ден

  Супер комбинација од 2 производи кои гарантираат зголемено согорување маснотии, намалена тежина од вода и видливи резултати за неколку дена!

  • Согорете 24%* повеќе масти
  • Намалете ја надуеноста и отокот за 60%
  • Забрзајте го вашиот метаболизам
  • Намалете ги килограмите побрзо
  Додади Во Кошничка
 • -46%

  2 x Shape Me Shake + Гратис Шејкер – Пакет за 30 дена

  2,998 ден 1,599 ден
  30 дози – за 30 дневна употреба

  Протеински шејк од лешник за обликување на вашето тело и побрза регенерација после тренинг. Исто така, одличен е за меѓу оброците кога сакате нискокалорична ужина!

  • Комбинација на протеини со брзо и бавно варење
  • 15 гр протеини и само 105 kcal по порција
  • Високо ниво на диетални влакна: 5 g по порција
  • Со додаден Л-карнитин, зелено кафе и 11 есенцијални витамини!

  + Гратис шејкер за брзо и лесно до вашиот омилен протеински шејк!


  РАСПРОДАДЕНО – Нови залихи наскоро!

  Прочитај повеќе
 • -44%

  20-денвен Експрес

  3,597 ден 1,999 ден

  20-дневен пакет


  Совршена комбинација на производи кои ќе ви помогнат да изгубите тежина за кратко време: борба против задржувањето на водата, надуеноста и целулитот и согорувајте маснотии преку ноќ!

  • 2 бестселери за слабеење во 1 пакување: омилениот природен дренажен пијалок на нашите клиенти и вкусен согорувач на маснотии во текот на ноќта.
  • Совршен за брзо слабеење: го чисти телото од токсини и елиминира вишок течности.
  • Го намалува отокот до 60%* и ја ограничува појавата на целулит.
  • Го стимулира согорувањето на мастите во текот на ноќта.
  • Ви помага да спиете подобро и да го држите апетитот под контрола во текот на вечерта.
  *Ефектите на производот може да варираат помеѓу поединци и може да се разликуваат од оние опишани на веб-страната.
  Додади Во Кошничка
 • -44%

  3 x Draining Drink – Пакет за 30 дена

  3,597 ден 1,999 ден
  30 кесички | За 30-дневна употреба

  МЕСЕЧЕН ПАКЕТ

  НОВА и подобрена формула за борба против задржувањето на водата, вишокот килограми и целулитот и поддршка на долгорочно губење на тежината. Само еден напиток со вкус на јагода дневно ќе ги исфрли токсините и ќе ве ослободи од надуеност!

  • 3 во 1 дејство: се бори против задржувањето на водата, поддржува губење на тежината, го намалува целулитот
  • Зголемува елиминација на вишокот вода за 27%*
  • 60%* намалување на надуеност и оток
  • 87%* од корисниците беа задоволни од резултатите
  • НОВ одличен вкус: јагода
  *Ефектите на производот може да варираат помеѓу поединци и може да се разликуваат од оние опишани на веб-страната
  Додади во кошничка
 • -44%

  3 x Fat Burner Drink

  3,597 ден 1,999 ден

  МЕСЕЧЕН ПАКЕТ

  30 ќесички – за 30 дневна употреба

  Вкусен манго напиток со термогенски ефект за фит и затегнато тело.

  Ја прави својата магија и за време на одмор!

  • Зголемете го согорувањето на мастите за 24%* неколку часа
  • Намалете го заморот и добијте голем поттик на енергија
  • Закрепнете од вашите тренинзи побрзо
  • Со 1000мг најчист Л-карнитин на пазарот
  * Ефектите на производот може да варираат помеѓу поединци и може да се разликуваат од опишаните на веб-страната.
  Додади во кошничка
 • -44%

  3 x Night Burner Drink – Пакет за 30 дена

  3,597 ден 1,999 ден

  МЕСЕЧЕН ПАКЕТ

  30 ќесички – за 30 дневна употреба

  Вкусен пијалок кој помага во забрзување на согорувањето на мастите и го подобрува спиењето.

  Вкусен пијалок кој помага да се потисне вечерниот глад, ви овозможува да се опуштите и да стопите килограми додека спиете!

  • Ги спречува калориите да се претвораат во маснотии
  • Го поддржува вашиот главен орган што гори маснотии – црниот дроб
  • Го намалува вечерниот апетит – ви помага да се опуштите и да спиете мирно
  • Не содржи стимуланси за нарушување на вашиот сон
  Додади во кошничка
 • -52%

  3 x Shape & Detox

  4,197 ден 1,999 ден

  МЕСЕЧЕН ПАКЕТ

  30 ќесички – за 30 дневна употреба

  Моќен 2-во-1 ефект – слабеење и детоксикација во еден пијалок! Со премиум состојки кои им помагаат на жените да се детоксифицираат и да согоруваат маснотии во проблематичните области.

  • 2-во-1 ефект: детоксикација на телото и согорување на маснотии
  • Со најчистиот зелен чај на пазарот за тројно согорување маснотии
  • 3 состојки (млечен трн, глуварче, артишок) за поддршка на 3 органи (црн дроб, црева, бубрези)
  • Го зајакнува метаболизмот
  • Ја подобрува целокупната благосостојба
  • Природен вкус на лимон
  • Природен и вегански
  Додади во кошничка
 • -37%

  3 x Tummyccino – Пакет за 30 дена

  2,697 ден 1,698 ден

  МЕСЕЧЕН ПАКЕТ

  30 ќесички – за 30 дневна употреба

  Вкусно кафе кое помага да се постигнат вашите цели за слабеење додека се чувствувате како да сте на врвот на светот!

  • Го поттикнува метаболизмот и согорувањето на мастите
  • Го инхибира создавањето на нови масти
  • Го зголемува вашето ниво на енергија и ве одржува будни
  • Го потиснува прекумерниот апетит и гладот
  • Без шеќер, без вештачки ароми, но сепак вкусно, богато и кремасто
  Додади во кошничка
 • -44%

  30 дневен пакет против надуеност и апетит

  4,496 ден 2,499 ден

  Ослободете се од вишокот вода, отоците и големиот апетит! Вчудоневидете се од промените после само 30 дена!

  3 x 3-in-1 Draining Drink – за намалување на вишокот вода и надуеноста, како и намален целулит.

  1 x Slim Tummy Caps – за намалување апетитот пред оброците и постигвање рамен стомак.

  Додади во кошничка
 • -42%

  30-дневен пакет за тенко тело

  3,996 ден 2,299 ден
  Пакет за 30-дневна употреба

  Спречува складирање на калории од вашите оброци во критичните делови од телото и ви помага да се вратите во форма после тешки оброци.

  Овој пакет ги содржи едни од нашите најдобри производи! ⭐️

  • Со број 1 најпродаваниот пијалок за намалување надуеност: Draining Drink за 20 дена ⚡
  • Со најмоќниот чај за согорување маснотии: My Skinny Tea
  • Со капсулите за блокирање маснотии и за намалување на апетитот: Slim Tummy Caps
  • Го забрзува елиминацијата на вишокот вода и токсините
  • Го намалува отокот
  • Го инхибира создавањето на нови масти
  • Помага при топење на мастите
  • Го намалува заморот и исцрпеноста
  • Со природни состојки од Франција, сертифициран фармацевтски квалитет, без вештачки бои или вкус
  Додади во кошничка
 • -46%

  30-дневен Пакет за Топење на Масти

  4,496 ден 2,399 ден

  МЕСЕЧЕН ПАКЕТ


  30 дневен пакет за топење на масти кој за 30 дена ќе ви помогне да ги постигнете вашите цели брзо и ефикасно!

  • 3 х Fat Burner Drink – за забрзано топење во текот на целиот ден и поголема енергија.
  • 1 х Slim Tummy Caps – за намален апетит пред оброците и постигнување рамен стомак.
  Додади во кошничка
 • -46%

  Bikini Shaper

  4,496 ден 2,399 ден

  Започнете ја трансформацијата за летово со нашиот Bikini Shaper пакет – вашиот сојузник за постигнување на вистински резултати!

  • 2-во-1 дејство за согорување на телесните масти: Ја намалува апсорпцијата на мастите и поефикасно ги согорува мастите
  • Зголемете го нивото на енергија
  • Забрзајте го вашиот метаболизам
  • Го намалува вашиот апетит
  • Се бори со задржување на водата
  • Над 15 години експертиза во развој и производство на додатоци во исхраната
  Додади Во Кошничка